Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a szemét a...

Miért én vagyok a szemét a családban?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, alig két hónapja történt velem egy baleset. Összeütköztem egy öreg nővel. Mind a ketten biciklin voltunk, a néninek semmi baja nem lett, de nekem az alhasamat átszúrta az egyik kormány. Soha nem lehet saját gyermekem.

Egy hónapig csak sírtam, hisz nagyon családcentrikus vagyok és imádom a kicsiket. Páromat is sokkolta a történt dolog, hisz ő már annyira előre tervezett, hogy majd lesz két kislányunk stb..stb...

Végül is mostmár kezdem túltenni magam a dolgokon, de a szüleim és a nővérem az eset óta szabályosan útál engem.

Mindenért engem okolnak, én vagyok a szemét a szemükben. Ha a kabátomat pl rossz helyen hagyom, egyből lehordanak minden r_hadéknak. Ma nekiálltam sütit sütni, de nem jött össze, odaégett a tészta. Erre anyukám elkezdett velem kiabálni, hogy ennyire szerencsétlen és életképtelen nem lehetek. Szégyenli hogy ilyen semmilyen gyereke van. És vegyek példát nővéremről, akinek már van 3 gyereke. Mondom, de anya, nővérem 35 éves + nekem nem lehet majd gyerekem. Erre: " Mert egy szerencsétlen vagy! fogadjunk direkt csináltad az egész balesetet is, hogy ne lehessen gyereked! Hálátlan dög!"


És utána meg csodálkoznak,hogy napokig sírok, mikor ilyeneket vágnak a fejemhez.


2011. nov. 12. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha tényleg elcsodálkozok, hogy milyen emberek vannak. Ha ez tényleg így igaz, akkor az anyukád nem érdemli meg az anya nevet. Fujjj.
2011. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hogy történt ez? Műteni is kellett? Mi szerepel a zárójelentésen?
2011. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A baleset során a méhem annyira megrongálódott, hogy el kellett távolítani.. Ennyi amit tudok, többet fel se fogtam és nagyon nem is kérdezgettem szüleim, hogy mi is volt pontosan...
2011. nov. 12. 16:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly?? Pakolj és költözz mi hamarabb. A szüleidet meg ezután max csak azért keresd meg hohy jol megköpködd őket....Ha ez tényleg igy van nem normálisak,mond nekik valamit az a szó hogy "baleset"???Miért téged okolnak miatta? Eddig is ilenek voltak veled? sajnálom ami történt,de tudsz majd örökbe fogadni,nagyon sok pici vár szerető szülőkre.
2011. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg igaz akkor a te anyád egy szemét állat, hogy ilyet mer mondani a saját lányára...
2011. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Miért ilyen igazságtalan az élet????
2011. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Eddig nem voltak ilyenek. Tény hogy nővérem és a gyerekei a kedvencek, de eddig legalább nem csesztettek, de 2 hónapja ez erősen megváltozott.


Persze, ha oda jutok, biztos, hogy örökbe fogok fogadni egy picúrkát :)


Egyedül az tartotta és tartja benne a lelket, hogy a párom mellettem áll..

2011. nov. 12. 16:11
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

jaj, nagyon sajnálom. :(

szerintem anyukád egyszerűen nem normális. kérdezd meg tőle, hogy Ő mit érezne ebben a helyzetben. ilyenekért okolni... neki nem égett oda már tészta? senki sem tökéletes.. én mihamarabb elmennék!

2011. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
hat ne haragudj de anyukad tenleg nem normalis,sajnalom h vannak ilyen anyak ,de ne foglalkozz veluk egyik fuleden be masikon ki ,en teljesen megertelek mert en is csaladcentrikus vagyok es attol rettegek h majd mikor babat akarok ha kiderulne hogy nem lehet akkor en is nagyon nagyon szomoru lennek ,de valamit tennek pl en is orokbefogadnek egy kicsit ,szal ne foglalkozz a csaladoddal azt se erdemlik meg h beszelgess veluk talan ok tokeletesek ?
2011. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Még van 2 évem a gimiben, utána megyek itthonról el.Szóval, amint lehet én is lelépek.


Ha legközelebb valamiben összeveszünk tuti megkérdezem, hogy ő mégis mit tett volna a helyemben..

2011. nov. 12. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!