Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiszta szívemből szeretek egy...

Tiszta szívemből szeretek egy lányt, de neki már vőlegénye van! Megmondjam neki? Fontos!

Figyelt kérdés

Régen kezdődött ez a történet, most Ő 23 éves, én 27.

19 éves korában ismertem meg, nagyon jó barátok lettünk, sokat voltunk együtt, mindent meg lehetett vele beszélni, segítettük egymást. Szép kapcsolat volt, legjobb barátként, vagy inkább testvéremként kezeltem Őt, szerettem, de nem szerelemmel. 21 éves volt, amikor elmondta nekem, hogy nagyon szeret. Ledöbbentem, és én hülye, visszautasítottam, mert sajnos másvalaki tetszett akkor. Kértem hogy maradjunk barátok, mert nekem nagyon sokat jelentett az Ő barátsága. De Ő magába zuhant, összetört, azt mondta hogy soha senkit nem fog tudni úgy szeretni mint ahogy engem. Akkor nem beszéltünk több mint egy évig, de nem telt el nap szinte, hogy ne gondoltam volna Rá, a sok szép közös emlékre...újra felvettem vele a kapcsolatot mert őrülten hiányzott, rájöttem hogy imádom, Ő az életem, mellette szeretnék megöregedni, mindenkinél fontosabb nekem, most gyűlölöm magam amiért életem legnagyszerűbb, legcsodálatosabb lehetőséget szúrtam el azon a napon amikor Ő szerelmet vallott nekem. Szerettem volna mindent tisztázni, elmondani Neki hogy Ő életem értelme és célja, és szeretném nagyon, de nagyon boldoggá tenni... És akkor megtudtam hogy eljegyezték...Segítsetek nekem, mit tegyek??? Imádom Őt!


2011. máj. 31. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a hajó már elúszott
2011. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd őt.Szerintem ez csak egy fellángolás részedről, ne tedd tönkre a boldogságát.
2011. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Ha akarsz tõle valamit, akkor siessél gyorsan, amig össze nem hàzasodnak. De kàr, hogy késõn jöttél rà.

Most egyébként megmutathatja azt is, akkor nem kellett neked, most meg te nem kellesz neki.

Azt is mondhatja, hogy miért nem vagy azzal,aki akkor tetszett neked? Nem vagy könnyü helyzetben, mert szenvedést okoztàl neki és önzõ voltàl, nem érdekelt téged , hogy õ mennyire szeret.

Attól függetlenül én sietnék, vagy nyerek vagy veszitek.

2011. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát... ha vőlegénye van nem biztos, hogy úgy gondol még rád, ahogyan te rá (szóval ne nagyon bízd el magad). DE, láttam már olyat, hogy mindkét fél szerelmes volt, csak nem merték bevallani és emiatt soha nem lehettek együtt vagy már túl későn. Emiatt én azt tanácsolom, hogy ha van benned annyi bátorság, hogy elé állj, és megmondd neki az érzéseidet, akkor tedd meg. Az is megeshet, hogy akkor visszautasít, de ha elgondolkodik rajta, lehet, hogy meggondolná magát. Az pedig nem bűn, ha elmondod neki, amit érzel. Szóval szerintem mondd meg neki :)
2011. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Beszélj az érzéseidről neki, lehet meg visszaforditható minden, ha valóban nem tudna senkit úgy szeretni mint téged akkor visszaadja a gyűrűt, de ha nem beszélsz vele akkor mindig bánni fogod azt a napot
2011. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd most es ne tedd tonkre a kapcsolatat ha igazan szereted.meg volt az eselyed es nem eltel vele most mar tul keso.most csak ezzel hogy ha elmondanad neki hogy imadod ezzel csak fel kavarnad.en is 6 evig vartam egy sracot mert o volt az eletem .mikor be telt a pohar akkor leptem es pont kapcsiba voltam amikor o vallott nekem szerelmet .de a paromat akkor mar ugy szerettem ahogy azelott ot .pedig azt hittem ezt az erzest meg egyszer soha senki irant nem fogom erezni amit iranta.es vegul nem lettunk egymasei csak egy orok emlek marad .
2011. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el egyszerűen csak kérdezz rá barát ként hogy szereti e a vőlegényét. Ha tétovázik a válasszal ha nem néz a szemedbe vagy ha kerüli a válasz adást akkor nem szereti és te mindent bevallhatsz neki. De ha egyenesen a szemedbe nézve azt mondja hogy igen akkor el kell engedned bármilyen fájdalmas is. Tovább kell lépned és hagyni hogy boldog legyen.
2011. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Elmesélek egy történetet: megismerkedtem pár évvel ezelött egy pasival, nagyon szerelmes voltam, ő visszautasitott és elvett egy másik lány, két év házasság után elvált a feleségétől (én addig végig szenvedtem, vágyakoztam utána). Bevallotta hogy én vagyok élete értelme és velem boldog lenne.

Ne kövesd el azt a hibát hogy megvárod mig megromlik a kapcsolatuk, lehet boldog lenne veled és csak rád vágyik, arra hogy elmond az érzéseid, ha tudná mit érzel lehet nem menne bele a házasságba

2011. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

És ez 2 év után(vagy 1 év tök mindegy)jut eszedbe hogy elb*sztad?Még jó hogy időbe kapcsolsz...:S :)

Nem tudod mióta van eljegyezve?Vagy h mióta van a sráccal?Lehet hogy van remény,de ne felejtsd el hogy több mint egy év ahhoz elég idő hogy benne már ne maradjanak olyan érzések,na meg pasija is van aki iránt nyilván érez!

Egy próbát mindenképp megér!Veszteni valód nincs!Vagy össze jöttök vagy továbbra sem beszéltek sűrűn!De próbáld úgy intézni hogy a párja ezt ne igazán tudja..a felesleges balhé nem hiszem hogy kéne!Sok sikert neked!:)

2011. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mondd el, majd oszd meg velünk, hogy mi történt. Tényleg érdekelne a történet folytatása.
2011. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!