Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogyan szerethet...

Miért van ez? Hogyan szerethetem meg?

Figyelt kérdés

2003.augusztus 7. én megszületett az öcsém(én akkor 3 éves voltam).Most, hogy már 11 éves vagyok elkezdtem gondolkodni.

Mivel autista vele nehezebb. Rájöttem, hogy nem is szeretem, nincs vele semmilyen kötődésem. Apuék is látják ezt rajtam. Miért van ez? 11/L


2011. dec. 25. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem szereted, miket csinál, amik miatt nem érzed a kötődést? Egy öcsi mindig "fura" dolog, legalábbis az enyém engem kikészített kiskoromban, de mégis szerettem azért.

Ő kimutatja, hogy szeret téged, vagy ő sem kötődik hozzád?

2011. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő kimutatja és mondja, kedves velem meg minden, de valahogy mégsem érzem a kötődést.
2011. dec. 25. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogadd el úgy ahogy van.

Szerintem bennünk sokkal több szeretet meg az egészséges emberekbe. Próbáld meglátni benne a jót

2011. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!