Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott a ferjem, valni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a ferjem, valni szeretnek, de szeretem 1 eves lesz a kisfiunk. Mit tegyek? Sok hazugsag olte meg a kapcsolatot. Notorius hazudozo, hogy szerethetem? EN se vagyok normalis?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszu es sok hazugsaggal teli tortenet.Az egesz eletunk hazugsag volt.nincs munkaja pedig minden nap elment dolgozni.Mindenre rajottem.Szeretojehez koltozott en szuleimhez.Alberletben laktunk.Nemtudom honnan volt penze.Kisfiara ra sem nez egyenlore.Olyan gyonyoru picike,hogy hagyhatta el.

Elvaljak,vagy varjak?nem jelentkezik.

Egyik naprol a masikra eltunt ez eletunkbol.Ez masodik eset,ah hazassag elott tortent ugyan ez,csak meg nem volt a kisfunk sem.A hazassag nemjatek,enyire semmibe veszi.Es minket is.Imadom a fiamat szemem fenye.Ferjem hianyzik nagyon.Normalis vagyoK?


2008. dec. 28. 00:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
yimadta a fiat.Most fel sem hiv hogy mi van vele.
2008. dec. 28. 01:00
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Most biztos nagyon egyedül érzed magad és nehezen mondasz le a közös életetekről... De szerintem jobban járnál, ha hagynád őt elmenni, mert nem fog megváltozni, és így sosem leszel igazán boldog. Ha elváltok idővel majd találsz valakit, aki téged és a kisfiadat is nagyon fogja szeretni.
2008. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém. rettentően sajnálom.

persze, hogy normális vagy. attól, hogy egy utolsó görény szemétláda így elbánt veletek, attól még szereted.

mi nők hajlamosak vagyunk rá sajnos, hogy kitartóan szeressünk ilyen aljadékokat, holott egyetlen könnycseppet se érdemelnek. sírd ki magad, aztán légy erős és ne keresd. egy ideig pokoli nehéz lesz, aztán majd egy napon rájössz, ha térden csúszva könyörögne is, hogy fogadd vissza, az egyetlen reakciód az lenne, hogy lehányod.

most az a legfontosabb, hogy ne keresd, és tudom h nagyon nehéz, de ne fogadd vissza. máskor is elhagy majd titeket. a vér nem válik vízzé, ezeknek a férgeknek (bocs) ez az alaptermészetük.

szedd össze magad, add be a válópert, aztán találj vigaszt a kisfiadban. én többet a férjem közelébe se engedném.

próbáld meg lekötni magad, koncentrálj a barátokra és a munkádra. ez majd segít. és persze a kisfiadra.

sok-sok erőt kívánok hozzá!

2008. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnallak nagyon. Kutyabol nem lesz szalonna, soha soha soha!!! Felelotlen, huligan, nem valtoztatja az ilyen alakot soha semmi meg.

Ha a valas penzedbe kerul, akkor most hagyjad azt. A gyerektartast probald behajtani rajta, minel elobb!! Ne am o jol erezze magat, kever ossze-vissza, neked es a szuleidnek pedig fizetnie kell mindent.

Szakitsd meg vele a kapcsolatot, mert az eleteteket tonkreteszi teljesen! Mar idaig is valamennyire sikerult neki, de ne hagyd, hogy teljesen tonkretegyen benneteket! Foglald le magadat, es ne gondolkozz rajta!

2008. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba az ilyen jellemtelen senkihazit(bocsanaT) bar szereted meg de hidd el elobb utobb elmulik, a sok sok szemetsege miatt!! probald meg magad lekotni barmivel es orulj, a fiadnak o karpotolni fog mindenert! ilyen szemetet barhol talasz tele van sajnios a vilag vele:( de en kivanom hogy olyat talalj aki normalis szeret teged es a fiadat is! es NE FOGAD VISZA MERT kutyabol tenyleg nem lesz szalonna SOHA!!!!!!!!
2008. dec. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat.Egyszeruen beleorulok a fajdalomba,hogy tehette ezt velunk es ilyen nyugodtan,lelkiismeret furdalas nelkul.Nem kell neki a picurka sem.en ezt nem ertem.Erdemes ilyen vilagban elni.Lesz valaha valaki aki felvallal a kicsivel egyut es igazan szeretni fog minket.EN nemelem ezt tul
2008. dec. 28. 09:30
 7/14 anonim válasza:
100%
Naná,hogy lesz!!!!!! Picivel is elfognak fogadni! Tudod arra rakja a jóisten a terheket aki erős!!!!! Minden rossz ami veled történik egy lecke! Amiből tanulsz! A picurnak szüksége van az anyura és boldog anyu kell! Tudom nehéz nem papolni akarok! Az idő fogja megoldani!
2008. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom,hogy ilyen ember a férjed.De én csak azt tudom neked tanácsolni,hogy többet ne fogadd vissza semmiképpen.Persze,hogy normális vagy,de a szívnek nehéz parancsolni.De felelős vagy most már nem csak magadért,de a gyönyörű kisfiadért is,úgyhogy nem gondolkozhatsz felelőtlenül.És abból amit leírtál,emellett a férfi mellett nektek nincs és nem is volt nyugodt boldog életetek,tehát hiába szereted csak rossz lenne vele nektek.Sajnálom,hogy ezt írom,de ez a férfi nem szeret benneteket bármit is mond.Ha valóban szeretne,akkor nem viselkedett volna így veletek,és nem lett volna képes ilyen módon magatokra hagyni.Sajnos ezért nem jelentkezik.Próbáld meg nélküle,hisz úgy sincs sajna más választásod.Jobb,ha mielőbb véget vetsz ennek a szenvedésnek,és akkor meg lesz előttetek a lehetőség,hogy új életet kezdjetek,találhatsz magadnak egy olyan társat,aki megérdemel,és valóban felelősséggel fog szeretni benneteket.


Sok szerencsét,üdv.

2008. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Talán vígasztal, hogy nem vagy egyedül a bánatoddal. Én azt hittem mintaházasságban élek és 12 után lelépett a legjobb bnőmmel a férjem. Hónapokig sírtam, könyörögtem neki, de azt mondta, mint nőt, már nem szeret. Aztán beleszerettem vkibe és bár el nem tudtam felejteni még mindig a férjemet, de kompenzál a szeretetével a gyengédségével az új társam. Így engem még ember nem szeretett. Nálad ráadásul még a gyerek is ott van, én a jelen helyzetben örülök, hogy nincs, sokat próbálkoztunk, de mostmár tudom, hogy az élet akarta, hogy ne jöjjön vele össze. Teljesen átérzem a bánatodat, próbálj meg ne rá gondolni, olvasgass, játsz a gyerekkel, tv-zz. Sok sikert!!
2008. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj a disznosagaira, a hazugsagaira, amiket csinalt, amiket mondott neked! Igy fogod konnyebben elfelejteni. Jo, hogy nem vett el tobb idot az eletetekbol feleslegesen. O egy felelotlen alak, es szuksege kotelessegre.

Hogyan tudok neked privatot irni? Nem latom, hogy privat kuldes a kerdezonek, pedig szeretnek. Esetleg ha irnal nekem privatot az jo lenne.

Kulfoldon eltek?

2008. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!