Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan gáznak érzem a folyamato...

Olyan gáznak érzem a folyamatos randizgatásokat a szüleim előtt. Szülők, ti mit gondoltok ilyen esetbe?

Figyelt kérdés

Regisztráltam még októberben egy társkereső oldalra, ismerkedési céllal. Tényleg voltak olyanok, akikkel csak barátok lettünk, annak is indult. De hát szüleimnek hiába mondtam, nekik a találkozás egyenlő a randival...

Ebben a hónapban heti kb 2x találkoztam mindig új srácokkal. Olyan gáznak érzem ezt bejelenteni mindig, meg mesélni róluk, meg ha hazaérek jönnek a kérdések, hogy "na őt megtartod?" meg "na új pasi van a láthatáron?". Ilyenkor meg mindig azt mondom, hogy neem, mert tényleg nem illenek hozzám...


Van még pár srác, akivel találkozni szeretnék, de már nagyon gáznak érzem bejelenteni. Hazudni meg nem akarok. A kérdés adott: ti mit gondolnátok. ha a szüleim lennétek? Tényleg gáz?


16/L


2011. dec. 25. 19:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Amúgy kellemes ünnepeket minden válaszolónak!:)
2011. dec. 25. 19:28
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

én ugyan nem vagyok szülő hanem 14/L de azért válaszolok:)

szerintem ha már eleve tudják ők is meg úgy is van lebeszélve hogy csak barátok (akik télleg)akkor jobban bízhatnának .

2011. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem válasz az osztályodból barátot.
2011. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak 2-3 srácnál mondtam, hogy tényleg csak haveri szinten. De akkor is elég gáz ez így... Nem vagyok valami társasági ember, szóval az is említésre méltó ha találkozok valakivel :P
2011. dec. 25. 19:34
 5/19 A kérdező kommentje:
Onnan biztos nem. Házinyúl. :D
2011. dec. 25. 19:34
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz, szerintem jó fejek a szüleid, jókat kuncoghatnak.
2011. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Jó, de ne kuncogjanak..:P
2011. dec. 25. 19:35
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Direkt húzzák a fejedet, te. :) Elhiszik ők amit mondasz, csak ez így érdekesebb. :)
2011. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Én nem érzem gáznak, inkább a társkeresős regisztráció miatt aggódnék.


F, szülő :)

2011. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ennyi idősen én is randizgattam a netről fiúkkal.

anyukámnak csak annyi volt a kikötése, h biztonságos, nyilvános helyen legyen a randi (kávézó, meki, pláza), ha esetleg belefutok valami baromba, akkor ne erőszakoljon meg egy sikátorban :D


nyugodtan mondd meg a szüleidnek, hogy ha komoly sráccal találkozol, akkor majd úgyis bemutatod idővel, és nyugtasd meg őket, h nem csinálsz felelőtlen dolgokat.


mesélj esetleg arról, hogy nem szeretnél rögtön beleugrani egy kapcsolatba, most csak ismerkedsz, és ha úgy alakul, akkor lesz barátod úgyis.


talán kicsit túl kíváncsiak, és persze féltenek is.


az én anyukám pl örült, h kezdenek érdekelni a pasik, fogytam, alakult a stílusom, jobban adtam magamra miután elkezdtem randizgatni.

2011. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!