Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan gáznak érzem a folyamato...

Olyan gáznak érzem a folyamatos randizgatásokat a szüleim előtt. Szülők, ti mit gondoltok ilyen esetbe?

Figyelt kérdés

Regisztráltam még októberben egy társkereső oldalra, ismerkedési céllal. Tényleg voltak olyanok, akikkel csak barátok lettünk, annak is indult. De hát szüleimnek hiába mondtam, nekik a találkozás egyenlő a randival...

Ebben a hónapban heti kb 2x találkoztam mindig új srácokkal. Olyan gáznak érzem ezt bejelenteni mindig, meg mesélni róluk, meg ha hazaérek jönnek a kérdések, hogy "na őt megtartod?" meg "na új pasi van a láthatáron?". Ilyenkor meg mindig azt mondom, hogy neem, mert tényleg nem illenek hozzám...


Van még pár srác, akivel találkozni szeretnék, de már nagyon gáznak érzem bejelenteni. Hazudni meg nem akarok. A kérdés adott: ti mit gondolnátok. ha a szüleim lennétek? Tényleg gáz?


16/L


2011. dec. 25. 19:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Beszéltem már nagyon nagy idiótákkal.. De ésszel csinálom :) Tehát nappal, forgalmas helyen, és min 2 hét msnezés előtte... Illetve kamerázás.
2011. dec. 25. 19:39
 12/19 anonim ***** válasza:
Szeirntem max mosolyognak ezen. Nekem is cska annyi kikötésem lenne,hogy nappal és biztonságos helyen. Egyébként 16 évesen ez teljesen normális,ismerkedni,barátokat szerezni,párt találni..és ez nem megy mindenkinek az első emberrel akit megismer. Ez az időszak erről (is) szól,semmi rossz nincs az ismerkedésben.
2011. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
En szülõ vagyok, de furcsàllom, hogy tàrskeresõn akarsz ismerkedni! Hiszen a te korodban nagyon sok szabad ismerkedési lehetõség van.
2011. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mondd nekik, mikor már nagyon unod, hogy majd azt tartod meg, aki érdemes rá. :)

Egyébként abszolút jófejek, meg te is megbízhatónak és körültekintőnek tűnsz ebből a szempontból. :)


Habár én 3 hónap illetve 1,5 év után találkoztam fiúkkal, és a másodikat 'meg is tartottam'. :P

Jó dolgok is kisülhetnek a netes ismerkedésből, szóval sok sikert, csak ügyesen ;)


19L

2011. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Nem kell megmondani nekik, iskolai szakkörre mész, vagy találkozol a barátnőiddel, és le van tudva, ennyi. Ha zavar akkor kérd meg őket hogy haggyanak már vele, mert bánt téged, hogy ilyeneket kérdeznek tőlled. (nem vagyok szülő, ugyanis még csak 15/F vagyok :D)

És neked is Boldog Karácsonyt!

2011. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15 F azért nem szülő még, mert nem elég érett hozzá :) Ne hazudj nekik, jobb, ha tudják hol vagy és kivel mit csinálsz. Nem vagy rászorulva, hogy kamuzz.
2011. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Na jo, amugy 16.-nak igaza van, jobb ha tudjak, de kerd meg oket hogy ne beszeljenek rola mert teged zavar. (am 15. Vagyok)
2011. dec. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem is lányom van, és ha annyi idős lesz hogy randizni szeretne, hát bizony én is tudni akarom majd hogy az én szemem fénye kivel tölti az idejét.

Én szülőként egyáltalán nem érzem cikinek hogy tudni szeretném a gyerekem minden lépését (jó persze nem mindent, de ami úgy érzem fontos azt igen), hiszen szeretem és féltem-- főleg a mai világban ez nem is kérdés.

És nem azért szeretnék majd a fiús dolgairól tudni mert esetleg ki akarom a párommal beszélni (!), hanem mert tudni akarom milyen és mennyire megbízható a srác.


Egy anyuka

2011. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ne izgulj,a szüleid csak kíváncsiak,és biztosra veszem,hogy titokban nagyon izgulnak érted.Ha nem érdekelnéd őket,akkor ezért írnál a GYK-ra.

Nincs ezzel semmi baj,nyugodtan elmondhatod nekik,hogy hogyan zajlott a találkozó.Én mondjuk inkább az anyukámmal beszélném meg.Társkeresőn ismerkedni nem lehet könnyű dolog,de nyugtasd meg őket,hogy nem csinálsz semmi hülyeséget,ismered a határokat.Ez egyszerű érdeklődés a részükről,nem arra irányul,hogy kicikizzenek,és szerintem vicces,ahogy a dolgokat lereagálják:)

Szóval nyugodtan és legyél óvatos!

2011. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!