Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság már levelezőtársat?...

Manapság már levelezőtársat? Vagy ha igen, akkor hol? Szeretnék valakivel levelezni, nem e-mailezni.

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 22:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*senki nem keres


Bocsánat, lemaradt. Betegeskedik a gépem.

2011. dec. 25. 22:50
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? A tiniújságokban szoktak lenni levelezőtársat keresek rovatok. Én is sokat leveleztem régen:) Nagyon jó dolog:)
2011. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jaj, régen én is mennyit leveleztem, még gyerek/tini koromban :) Belföldön is, külföldön is voltak levelezőtársaim, olyan jó volt, amikor levél jött. Én személy szerint nagyon sajnálom, hogy ma már egyáltalán nem írnak levelet egymásnak az emberek, de hát érthető, hogy miért tűnt ez így el, hiszen a fontos közlendőket egyszerűbb, és gyorsabb telefonon megosztani, a hosszabb mondanivalók is hamarabb odaérnek e-mailben, és nem kell miatta postára járni, bélyeget venni, stb.


Na, csak hogy a kérdésre is válaszoljak a merengés után: a Duna TV teletextjén azt hiszem a mai napig van levelező rovat (valaha, pár éve még ifjúsági levelező rovat néven futott), de ott az átlagéletkor 50-60 év. Akadnak azért fiatalabbak is, csak sokat kell lapozni, várni, hogy betöltsön az oldal, szóval elég macerás.

Ha külföldiekkel szeretnél levelezni, akkor sok ilyen oldal van, bár a legtöbben e-mailezni szeretnének, de még a mai napig van pár ilyen (hozzánk hasonló) elvetemült, aki hagyományos, postai úton szeretne levelezni (snail mail), csak kitartóan, türelmesen kell keresgélni.


Különben már csak azért is nehéz kérdés ezt így a neten lebonyolítani, mert manapság, hogy már ennyire nincs szokásban a levelezés, az emberek nem szívesen adják meg csak úgy a saját lakcímüket egy idegennek.

2011. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

19 éves lány vagyok.. :)

Utolsó neked nem lenne kedved levelezni? Hány éves vagy?


Szeretnék új embereket megismerni.. de élőben kicsit gátlásos vagyok.. írni viszont nagyon szeretek.

2011. dec. 25. 23:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Istenem, régi szép idők! Hogy én mennyire vártam mindig a postást! Manapság már csak bankkivonatokat és számlaleveleket hoz.
2011. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 19 éves lány vagyok, és szívesen ismerkednék :) Külj privát e-mailt és beszélhetünk :D

2011. dec. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a levelezgetés helyett győzd le a gátlásaidat, szerintem.
2011. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az igazat megvallva... DE, lenne kedvem :))

(amúgy 24 éves vagyok - sajnos már csak tavaszig)

Privátban cserélhetünk címet :)

2011. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szeretnék új embereket megismerni.. de élőben kicsit gátlásos vagyok..."

Ne legyél gátlásos, és merj beszélgetni élőben is. Én csendes, félénk vagyok/voltam de változok mert szeretnék! Már sokkal könnyebben elegyedek szóba lányokkal, a fiúkkal soha nem jöttem ki jól. Légyszi "gyere ki az utcára" ne bujj be a négy fal közé. Élőben ismerkedj, mert így soha nem fogsz változni! Egyébként azthiszem talán én is szívesen leveleznék. Neten már sokat beszélgettem, de unom mert viszonylag személytelen. A levelezés igaz lassú, de legalább láthatom a másik kézírását amiból sokat le lehet szűrni, kicsit személyesebb.

//Kecskemét környékén lányokkal ismerkednék, barátkoznék; 21/F//

2011. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A négy fal közül kimegyek. Azzal nincs gond.

Számomra szimpatikus emberekkel beszélgetek is. Viszont sajnos abba a társaságba ahova mostanában "kénytelen" vagyok járni.... nem sok ilyen ember van... Így inkább menekülnék onnan, de 'muszáj' ott lenni és gondoltam akkor keresek inkább levelezőpartnert...


Írok privit.

2011. dec. 26. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!