Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakivel finoman...

Hogyan lehet valakivel finoman éreztetni, hogy eléggé b*nkó?

Figyelt kérdés

Párom több rokonával benne van egy csapatban, nem lényeges, hogy milyen. Nem zavar, örülök neki, hogy végre van hobbija, az előző barátnője tiltotta neki ezt a sportot.


Párom nagybátyja a "csapatfőnök", legalábbis valami olyasmi. Ő szokta összeterelgetni a bandát.

A gond ott kezdődik, amikor páromnak este fél 10 után csörög a telefonja, hogy "Figyi, elküldtem mailben az új csapatlogót, nézd meg." "Figyi, új bejegyzés van a fórumon." "Szia, azt gondoltam, hogy..."


Nyilván, ha valami komoly dolog miatt telefonálna, nem haragudnék...de ilyen m*rhaságok miatt képes felhívni. Eleinte tűrtem, de a sokadik után közöltem párommal, hogy sürgősen szoktassa le erről a nagybátyját.


Hogy őszinte legyek, legszívesebben a halál f***ára küldeném el, de párom miatt nem teszem. Ő már szólt neki, hogy nem kellene, egy ideig tartotta magát a megállapodáshoz, de újra kezdte...


Most ott tartunk, hogy mindkettőnket hívja, egészen addig, amíg valaki fel nem veszi... Ha ez nem következik be 10 percen belül, akkor mi vagyunk a bunkók...


Mit lehet vele tenni?


2011. nov. 25. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Úgy vegyétek fel a telefont, hogy: Figyelj, épp szexelnénk, nem zavar? :D
2011. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell neki mondani, hogy


"figyi én meg arra gondoltam, hogy este 10-kor már édesdeden szunyókálnék. Eddig jól ment, csak közben felhívtál"


Javaslom a mobil kikapcsolását, 8-9 után. a vezetékest meg húzd ki. Aztán ha rákérdezd mondjátok meg, hogy " ki voltunk kapcsolva, mert pihenni szerettünk volna ÉS VÉGRE ÖSSZEJÖTT"

2011. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

A nagybátyjának nincs családja?

Csak mert azok szoktak másokra így rámászni. Szegénynek nincs más elfoglaltsága...

Amúgy lehet, hogy még inkább a párodnak kellene szólni neki, hogy ne legyen nagy sértődés, ha meg nem ért a szóból, Te is mondjad nyugodtan, hogy van magánéletetek.

2011. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Üzenet rögzítőt.Arra nem mondhatja BUNKÓ.
2011. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Hívd fel Te is késő este hülye indokokkal. egy idő után rájön.

Nekem egyszer már bejött ez a módszer.

2011. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyomjátok ki a telefont éjszakára.


Amúgy ha a párod már megkérte, kérje meg újra, hogy emlékszel, hogy már szóltam egyszer, de nincs semmi hatása? Nem kell ám olyan komolyan venni az ilyesmit. Azt is megmondhatjátok, hogy inkább smst küldjön.

2011. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bánomisén ***** válasza:
A megoldás: telefon este fél 10-kor kikapcs., aki akar, hagyhat üzenetet. Ennyi.
2011. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Sportnal egy "normalis". Eszik, iszak, almodjak az imadott sportukat, ha csalados ha nem. En mar csak tudom, egy ilyen fiam van.
2011. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyennek akármit mondtok azt nem érti úgy se, kapcsoljátok ki a mobilt és kész.
2011. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A telefont le kell némítani vagy kikapcsolni. Beszélni kell vele, hogy ne hívogasson már ilyenkor, mert pihenni szeretnétek. Nálunk ezt anyós és a párom öccse csinálta rendszeresen. Aztán amikor már többször nem vette fel nekik a telefont este 10 után rájöttek, hogy ne hívogassanak ilyenkor ha nem fontos.
2011. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!