Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, vagy a...

Előfordult már veled, vagy a családodból valakivel, hogy elment színházba, vagy koncertre, s a jegyeket otthon felejtette?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 21:37
1 2
 1/19 anonim válasza:
67%
Persze, szerintem ilyen mindenkivel előfordul.:) Nem volt túl vicces, de megoldottuk.
2011. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősöm úgy járt, hogy a pesti színházba vett jegyet, csak ezt nem figyelte és helyette a győribe ment, de ott elmagyarázták neki hogy nem oda szól a jegye. :D
2011. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
és hogy a kocsi kulcsot eltüzelted véletlen?
2011. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Volt bizony. Húgom szülinapjára kapott 3 koncert jegyet, amire a barátjával és az egyik barátnőjével ment el. A vicc az benne hogy annyira lelkes volt hogy a jegyeket szanaszét kutyulta mivel fotózta meg minden, és ugye a 3 helyett csak 2 jegyet vitt magával, hát ez elég kínos volt, csak a szerencséje az volt hogy én ezt itthon időbe észrevettem, és amikor hazatelefonált anyáméknak hogy gáz van a jegy miatt már mondták is hogy viszem a 3. jegyet. A szerencse az volt hogy 2 órával korábban már kimentek vonattal, én meg autóval gyors mentem utánuk, a szerencse az volt hogy pont kezdés előtt 20 perccel sikerült odaérnem így semmiről nem maradtak, le majd a végén hazahoztam őket ha már arra jártam.
2011. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

van egy sztorim gimis koromból:minig ksptunk ingyen jegyeket színházba,Vígszínház helyett a Madáchba mentünk,felmutattam a jegyet,jegyszedő csak nézett nagyot,és közölte.h a Vígszínház a Nagykörúton találhtó

koncertes sztori:120 km-t utaztam Pozsonyba még régebben egy koncert miatt,mikor kiszálltam a vonatból,észrevettem,h a jegyek otthon maradtak,a barátnőim jegyei is nálam voltak,egy nagy buliról maradtunk le

2011. dec. 20. 21:48
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig ellenőrzöm indulás előtt, hogy meg vannak-e a jegyek (van hogy többször is)
2011. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

És hogy a kocsi kulcsot eltüzelted véletlen?


Ez nagyon kemény,mondjuk tesóm a teleóját szántotta el,anno gyakorlaton.Én is hagytam már otthon jegyet,hozták utánam,de hozták utánam már a kulcsomat is,meg egyszer lehúztam egy ezrest a vécén egy koncerten, azóta is cikiznek,hogy pénzzel törlöm a seggem is.

2011. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem!

Pont az ilyen esetek elkerülése miatt vesszem/vesszük helyszínen a jegyet. Nem sokkal drágább, mint elővételben és biztos, hogy nem marad véletlenül itthon.

2011. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

nem

holnap megyünk szinházba pont,jegyek előre bekészitve a pénztárcám mellé

2011. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
68%
Utolsó! Csak a pénztárcát ne hagyd otthon! :)
2011. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!