Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal tinédzser...

Kovács János Balázs kérdése:

Ha egy fiatal tinédzser lánynak (mondjuk 16 éves) furcsa kérdései vannak a szexről, illik-e offolni?

Figyelt kérdés
Csak mert, volt erre példa az oldalon.
2011. júl. 15. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen kérdésre gondolsz....

Aki nem érti a vicceket, azt csak sajnálni lehet. bunkók pedig mindenhol lesznek. Főleg tinédzserek között.

2011. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

16 évesnek ha olyan kérdése van akkor csak akkor ha nagyon hülye kérdés:D

Énis szoktam:D De csak azoknál a kérdéseknél ami teljesen egyértelmű:D

18\f

2011. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Hogyha még nem csinálta, és épp azért kérdez, akkor szerintem ritka nagy taplóság. Viszont ha jön az ilyen kérdéssel, hogy "Nem védekeztünk az elsőnél, lehetek terhes?" akkor legszívesebben még pofán is verném egy vaslapáttal!
2011. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért linkelj egy kérdést, vagy írj egy példát és eldöntjük, hogy helyes volt-e offolni.
2011. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ismerős lesz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__19..


Szerintem, ha szűz ha nem, nem kell offolni.

2011. júl. 15. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha választ írsz, tartsd be a következőket:


Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!


Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!


Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt!


Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!


A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!


Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2011. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kérték, hogy linkeljek egy kérdés, hogy érdemben tudjanak válaszolni. Bocs, nem tudtam, hogy ez is újnak számít!

Figyelek majd legközelebb.

2011. júl. 15. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem értelmes, gondolom azért offolták.
2011. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Még ha az is akkor sem kell, ez itt nem a napi szar!

Komolyan kérdezte, még ha nekünk marhaságnak tűnik is.

2011. júl. 15. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó ebben mondjuk igzaad van. De akkor jelezd a modiknak azt a commentet, ami nem tetszik, néhány törlés után a felhasználót is törlik. Mást nem nagyon tehetsz. Csak azt, hogy segítel. Nem hiszem, hogy a kérdésed a vicces kommentek megszűnésében segíteni fog. Abban meg biztos vagoyk, hogy a hülyék nem fogták fel. Üdv.
2011. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!