Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú bejön, de én tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú bejön, de én tudom, hogy semmi esélyem nála mert...mert már mondta nekem hogy szép vagyok csak fiatal és ez neki furcsa lenne! Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Úgyhogy valamit tennem kéne hogy ne gondoljak folyton rá!!!De mit???NAGYON FONTOS LENNE HOGY SEGÍTSETEK!!!

XD


2009. febr. 1. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Erős akarattal túl tudod tenni magad ezen. Keress másik csávót, akinek tuti, hogy bejösz, és akkor gyorsabban megy a felejtés.
2009. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.:1 a baj nekem nincs erős akaratom!!!De azért megpróbálom!!!Úgy tekintek rá mint EGY pasira!!! :)
2009. febr. 1. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés ez a korkülönbség. Mindenki másképp látja. Ha tetszel neki, lehet kell kicsit próbálkozni, aztán beadja a derekát :) Mennyi idősek vagytok egyébként?
2009. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.: Tudom!!!Az a bibi hogy már 2 hónapja próbálkozok de még mindig semmi!!!Amúgy én 13 vagyok ő pedig 14!!!
2009. febr. 1. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:

nahát ez aztán nem korkülönbség

sőt

simán lehetnétek együtt


figyi, ő nem szeret úgy, max barát

ezen erőszakkal nem tudsz változtatni, ezt be kell lássad


ha szenvedsz tőle azzal sem tudsz változtatni

tehát semmivel sem tudsz változtatni rajta :)

kivétel ha olyan fiú, akiről ha lejössz és nem keresed meglepődik és megkeres téged, mert ezáltal ismer fel benned valami vonzót


aztán lehet h egy év múlva teljesen más lesz az állás, gyerekek korában ez még olyan változékony

menstruáltál már?

2009. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nah szal!!!Azért tart szerintem fiatalnak mert ő már...nem szűz!!!

legalábbis szerintem azért IS!!!meg még amúgy egy pasim sem volt!!!És tudom hogy nem tudok változtatni semmivel de én azt szeretném hogy ne tartson gyereknek mert nem vagyok az!!!

És amúgy igen menstruáltam már!!!

2009. febr. 2. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez nem igazán azon múlik, h megjött-e már vagy nem... A leírásod alapján ő is csak azért "nem gyerek" már, mert már nem szűz... Ha azért nem jár veled, mert ő már lefeküdt valakivel, te meg nem, akkor sztem nem éri meg szenvedni vele és miatta.
2009. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostmár nem is fogok!!!És szentem csak menőzik!!!Mondták már h nem szűz de...nemtom...én nem igazán hiszem el!!!De ez most mind1!!!Nem szenvedek miatta és meghagyom őt a kur.áknak!!!
2009. ápr. 18. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!