Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor veszekedtek egy...

Hányszor veszekedtek egy héten? Ezek mennyire komolyak?

Figyelt kérdés

Élettársak vagy házastársak,ahol esetleg gyerek is van.

Mi már ott tartunk hogy hetente vmi iszonyat veszekedés:(Elbeszélünk egymás mellett sajnos,pedig nagyon akarjuk h megoldódjon.


2011. dec. 26. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Még soha, egyetlen egyszersem vesztünk össze. 2 éve vaygunk eygütt, másfél éve élünk együtt, féléve vagyunk házasok.

Nem értem, hogy olyan emberek, akik szeretik egymást min tudnak ennyit veszekedni...

Min veszekedtek általában?

2011. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem igen fogod elhinni,négy éve vagyunk együtt,kb két és fél éve élünk együtt,gyerkőc még sajna nincs,de még egyetlen veszekedés,vita sem volt.

Figyeljetek egymásra,legyen kompromisszum és nem kell bolhából elefántot csinálni,ha nincs baj, nem kell fölölegesen gerjeszteni csipp-csupp dolgokból.

2011. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Van egy 2 éves fiúnk.

A vita mindig azon van hogy a férjem nem beszél a családommal mert nincsenek jóba.Én meg hát beszélek velük tartjuk a kapcsolatot természetesen és úgy érzi hogy őket választottam helyette!

2011. dec. 26. 21:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Össze szoktunk zördülni, mindketten nehéz természetűek vagyunk. De már annyi mindent túlélt a kapcsolatunk, hogy ez nekünk nem okoz problémát.
2011. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát beszéljétek meg basszus! Neki nem kell szeretni őket, neked nem kell ráeröltetni őket, neki meg meg kell értenie, hogy nem szakíthatsz meg velük midnen kapcsolatot. Ennyit csak meg lehetne beszélni.

Párterápia?

2011. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden héten.Borzasztó mikor a hülyeség makacssággal párosul.
2011. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudjuk megbeszélni egyszerűen,elbeszélünk egymás mellett.Mindketten hajtjuk az igazunkat!Aztán néha jó de minden héten kezdődik újra!:(

Ő azt gondolja hogy a családomat választottam helyette,pedig nem igaz de nm hisz nekem!

2011. dec. 26. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Igazán fontos dolgokon sosem veszekszünk,hanem megbeszéljük,akkor is ha fáj belekezdeni.Átbeszéljük,megegyezünk,mindenkinek jó.


Veszekedni maximzum azon hogy ne vegye már fel a förtelmesen kinéző ingét,vagy ne sminkeljek már egy órán át,vagy hogy találja már ki mit enne meg.De ezek ilyen 10 perces műviták,ingét letéptem és rámásztam,még örült is, tükröm elvette mondván smink nélkül szebb vagyok,kajás dologkor inkább elvitt étterembe,és hasonlók.

Ezeknél nagyobb vita ne legyen,ezek a "kellenek" kategória :)

a többit megbeszéljük higgadt felnőtt emberek módjára

2011. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi elég sokat veszekszünk, kábé mindenen. Mindketten könnyen felcsattanunk, ez van. Van néhány komolyabb téma, amiben nem egyezünk, de tudjuk tolerálni.


Azt nem értem, hogy ha te belátod, hogy mindketten csak hajtogatjátok a magatokét, akkor miért nem változtatsz taktikát? Mi lenne, ha megpróbálnád az ő szemszögéből nézni a dolgot?

2011. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es!

Én próbáltam az ő szemszögéből is nézni a dolgot,de az a baj hogy nagyon sok dolgot csak beképzel vagy nagyon túlreagál.

Szerinte a szüleim utálják őt,elismerem h nem szeretik(nem ilyen párt képzeltek nekem)de attól még az unokájuk miatt nagyon rendesen és kúltúráltan viselkednek vele.Csak ő ezt 1000szeresen felnagyítja.Boldogtalan mert azt érzi hogy ő nem számít mi meg a szüleimmel játsszuk a boldog családot,pedig nem így van csak ő sem közelít senki felé...!Mit kéne tennem?megszakítani a kapcsolatot a szüleimmel?

2011. dec. 27. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!