Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha meghívnátok...

Mit szólnátok, ha meghívnátok a legjobb barátnőtöket a barátjával és a vendégszobában szexelnének?

Figyelt kérdés

Tegnap, karácsony utolsó napján elhívtuk néhány barátunkat a szüleim vendégházába, ami nyáron nyaralóként funkcionál. Iszogattunk, megajándékoztuk egymást, a többiek hazamentek előbb, a legjobb barátnőm és a barátja viszont itt maradtak, mert még segítettek elpakolni, meg már késő volt és nem akartam, hogy a barátnőm ilyenkor vezessen haza. A vendégszobában megágyaztam nekik, mi pedig a barátommal a mellettük levő szobában aludtunk. Egyszer csak hangokra lettem figyelmes, ágyrecsegésre, a barátom csak nézett, hogy most ők komolyan nálunk szexelnek. Meglepett a dolog, mivel nem tudom, hogy csinálták, de kb 3 órán keresztül hallgattuk. Ma korán keltünk, 6 óra körül, emiatt semmit nem aludtunk és nagyon furcsán éreztem magamat a történtek miatt, nagyon kellemetlen volt végighallgatni, ahogy a legjobb barátnőm "azt" csinálja.

Teljesen zavarban voltam és nem értem a helyzetet, mármint nem vagyok mérges, de nem igaz, hogy nem volt bennük kontroll, a barátja meg egy félénk zseni típus, belőle meg aztán végképp nem néztem volna ki, hogy belemegy abba, hogy másnál csinálják. Elköszöntünk, nem említettem meg természetesen, de nem jó érzéssel nyúltam az ágyneműhöz.

Ti hogy reagáltatok volna? Igazából nem tudom, hogy lenne helyes erről gondolkodni.

23/L


2011. dec. 27. 13:42
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
32%
Na végre, hogy beismerted.
2011. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
84%

Hihetetlen, hogy miért nem tudjátok elfogadni, ha valaki másképp gondolkozik és nem úgy szexel, mint a gép, hogy bármikor bármire beindul, mindig van hozzá kedve és ez a központi kérdés. Az eszetekbe sem jut, hogy ha ilyen korán keltek, akkor a kérdező mondjuk aludni szeretett volna, de az alváshoz akkor is joga lenne, ha történetesen ráér, nem arról szól minden éjszaka, hogy azt át kell szexelni kötelező jelleggel.


Az irigység azért baromság, mert adva volt nekik a lehetőség, nincs mire irigykedni egyszerűen. Akkor szoktak ilyen hülye válaszok jönni, amikor a kérdező egyedülálló, na de így... :)

2011. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező mekkora forma:D Így kell lekezelni 1-2 ostoba válaszolót, most büszke vagyok rád.
2011. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
30%
Az irigységet arra írtam, hogy a pasija így felháborodott. Én inkább sajnálom a kérdezőt, mi lesz velük később, ha már most ilyen vaskalaposak.Egyébként poén volt az irigységes komment, de annyi humorotok van, mint amennyi szexuális aktivitásotok.
2011. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
A Kérdező úgy látom, poénnak is vette:D Neked viszont abszolút nincs humorérzéked, úgyhogy én meg téged sajnállak, rossz lehet így élni.
2011. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
32%
Általában humoros embernek tartanak, és kösz élvezem az életem, de nálad valami célba találhatott.
2011. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%
Aha, jó duma, de most már kuss, uncsi vagy:D
2011. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
21%
Most miért vagy ideges, bocsi, néha tényleg bele találok a közepébe. Még egyszer elnézést, nem akartam elrontani a napodat.
2011. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy kicsit kisebbrendűségre vall, ha valaki nem túl jó szájízzel említ meg ilyen dolgot... Bár én sem szívesen hallgatok ilyet, tudom, hogy van bennem kisebbrendűségi érzés, de én ezt tudom és beismerem és próbálok ellene tenni.
2011. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
46%

Én megértelek:) Mondjuk őszintén szólva én nem lepődtem volna meg, hogy egymásnak esnek, de másnap elégettem volna az ágyneműt:) (más testnedveit az én ágyneműmön egyszerűen nem vagyok hajlandó elfogadni/elviselni)

Mondjuk mi vagyunk olyan nexusban a barátnőmmel, hogy ha ennyire hangoskodtak volna, simán átkopogok, és beszólok valami vicceset, amin nem sértődnek meg, de észreveszik, hogy vékonyak a falak, és csendesebben vigadjanak (pl. te is elkezdhetsz nyögni a fal mellett valami hülyeséget, vagy kérdezd meg, hogy beszállhattok-e, stb:D).

Másnap lehet, hogy megemlítettem volna, hogy legyenek szívesek lehúzni az ágyneműt és kidobni, mert hozzá nem nyúlok. De az én barátnőm pl. ezen sem sértődött volna meg. Kérdés, hogy ti milyen viszonyban vagytok.

2011. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!