Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha meghívnátok...

Mit szólnátok, ha meghívnátok a legjobb barátnőtöket a barátjával és a vendégszobában szexelnének?

Figyelt kérdés

Tegnap, karácsony utolsó napján elhívtuk néhány barátunkat a szüleim vendégházába, ami nyáron nyaralóként funkcionál. Iszogattunk, megajándékoztuk egymást, a többiek hazamentek előbb, a legjobb barátnőm és a barátja viszont itt maradtak, mert még segítettek elpakolni, meg már késő volt és nem akartam, hogy a barátnőm ilyenkor vezessen haza. A vendégszobában megágyaztam nekik, mi pedig a barátommal a mellettük levő szobában aludtunk. Egyszer csak hangokra lettem figyelmes, ágyrecsegésre, a barátom csak nézett, hogy most ők komolyan nálunk szexelnek. Meglepett a dolog, mivel nem tudom, hogy csinálták, de kb 3 órán keresztül hallgattuk. Ma korán keltünk, 6 óra körül, emiatt semmit nem aludtunk és nagyon furcsán éreztem magamat a történtek miatt, nagyon kellemetlen volt végighallgatni, ahogy a legjobb barátnőm "azt" csinálja.

Teljesen zavarban voltam és nem értem a helyzetet, mármint nem vagyok mérges, de nem igaz, hogy nem volt bennük kontroll, a barátja meg egy félénk zseni típus, belőle meg aztán végképp nem néztem volna ki, hogy belemegy abba, hogy másnál csinálják. Elköszöntünk, nem említettem meg természetesen, de nem jó érzéssel nyúltam az ágyneműhöz.

Ti hogy reagáltatok volna? Igazából nem tudom, hogy lenne helyes erről gondolkodni.

23/L


2011. dec. 27. 13:42
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
81%
Közösen nyaralni teljesen más, mint hogy az én ágyneműm legyen foltos, amit ráadásul én is mosok ki, ez nekem sem esne jól. Ilyen helyzetbe nem hoznám a barátaimat, inkább visszafognám magam.
2011. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
35%

nem tudhatta hogy ilyen véknyak a falak


egyébként nem értem mi a baj azzal hogy nem otthon szexelnek

2011. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Hát az érzéseimet nem tudom megváltoztatni sajnos, a barátom nálam is jobban kiakadt, szerinte nem nekünk kéne kínosan éreznünk magunkat. Mindegy, én nem lennék képes idegen házában így elengedni magamat, mert gondolnék a többi emberre is, bár ez én vagyok.
2011. dec. 27. 14:40
 14/46 anonim ***** válasza:
80%

Írtad, hogy iszogattatok..

Nekem speciel nem kell sokat innom ahhoz, hogy minden gátlásomat levetkőzzem. Valószínűleg nekik sem.

Nálunk is volt hasonló szitu, igaz mi szexeltünk a férjemmel és a barátnőm aludt a másik szobában. Pontosabban próbált aludni.

Reggel vigyorogva annyit jegyzett meg, hogy hallom jól éreztétek magatokat..

Engem speciel nem zavarna, ha fordítva történne a helyzet.

:)

2011. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
38%
Ha ennyitől kínosan érzed magad, hogy lehettek legjobb barátnők? El se tudom képzelni, hogy olyan szituációba kerüljünk a barátnőmmel (akiről az imént írtam), hogy bármelyikünknek bármi kínos legyen...
2011. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Nem vékonyak a falak:) A hangos sikoltozás a vastag falakon is átszűrődik. Amúgy meg nem írtam olyat, hogy az a baj, hogy nem otthon szexelnek, de enyhén szólva hányingerem lett, mikor összeszedtem az ágyneműt, hogy na akkor most kimosom más testnedveit belőle.
2011. dec. 27. 14:43
 17/46 anonim ***** válasza:
73%

itt a saját prüdségeddel szembesültél ebben a helyzetben, mivel te ezt soha nem tetted volna, de más megtette, egy jó kis poénnal elrendezhetted volna, hogy látom jól telt az éjszaka, mert mi aludni sem tudtunk poénnal....

egyébként egyi ilyen helyzetben már ha valaki azzal foglalkozik ami körülötte van rég rossz, elengették magukat ez zavar téged, mivel te még szex közben sem tudod magad elengedni tán... ő megtette helyetted, vajon ezért zavar?

2011. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Szerintem nekik az kínosabb lett volna, ha megjegyzést is teszek. Saját prűdségem? Ezen most jót nevettem:) Sajnálom, én nem tartottam poénosnak órákon keresztül a barátnőm élvezkedését hallgatni maximum hangerőn. Bár lehet, hogy másnak ez okoz örömöt.
2011. dec. 27. 14:46
 19/46 anonim ***** válasza:
28%
Órákon keresztül? Inkább irigy vagy nem, hogy a pasiddal ahelyett, hogy ti is egymásnak estetek volna, csak az orrotokat húztátok.
2011. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Igen, irigy vagyok és őszintén elnézést kérek, amiért nem indultam be a barátnőm és pasija élvezkedésére:)

Bocsánat, hogy feltettem egy kérdést, a prűd, irigy, rosszindulatú és intoleráns lány agya sajnos nem képes már befogadni a sok értelmetlenséget, úgyhogy további szép napot kíván minden kedves válaszolónak!:D

2011. dec. 27. 15:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!