Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok csajok hogy a...

Hogy bírjátok csajok hogy a férjetek külföldön dolgozik, és csak havonta jár haza?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy fest hogy a férjem jövő hónapban Németországba megy dolgozni.

Havonta fog hazajárni.

Van egy 1 éves kisfiunk.

Hogy bírjátok, nem vagytok féltékenyek?


2010. jún. 24. 13:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék benne egy ilyen kapcsolatba, mert tudom, hogy nem működne..
2010. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
És miért nem működne szerinted?
2010. jún. 24. 13:44
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tavaly ősszel a páromnak is volt ilyen lehetősége, hogy tavasszal kimegy, bevallom húztam a szám.

Itthon is jól keres, ő nem a pénz miatt akart kimenni.

Mondtam neki, hogy menjen, de én nem várok rá. Kitudja, ő is megismerkedhet valakivel, én is. Hiába szeretem, havi 1 alkalom együtt, kevés.

Van aki kibírja, én nem olyan vagyok. Szerencsére nem ment ki.

20L

2010. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Szia,az én férjem is külföldön dolgozik már 8 éve.Van egy 9 éves lányunk,de most annyiban jobb a helyzet hogy most nem Németországban hanem Ausztriában van és így minden hétvégén hazajön.Régebben ő is Németországban volt.Akkor ment ki mikor a lányunk 8 hónapos volt akkor nehéz volt de ma már sokkal jobb mert azért már a gyerek sem olyan kicsi.A féltékenység eszembe sem jut kisebb gondom is nagyobb annál, a másik dolog meg az hogy örülni fog szerintem a férjed ha pihenhet meló után nem hogy még elmenjen csavarogni.Bár nem tudom hogy ő milyen beállítottságú,az én férjemnek eszébe nem jutna hogy még meló után tekeregni menjen.Szerintem a te férjednek sem fog hiszen önellátó lesz ő is tehát magára mos ,főz,takarít és azért ez csak időigényes.Hogy hogy lehet bírni?Hát én úgy bírom hogy muszáj mert a sárga csekkek semmire nincsenek tekintettel és azok csak jönnek és jönnek.Itt ahol mi élünk egyetlen egy cég van ahol a plafon 50-60 ezer forint közt van hát a gázszámlám ennyi télen.Nagyon rossz de éhezni meg a gyerekedet nélkülözni látni hidd el hogy még rosszabb.
2010. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Én nemzetközi kamionos akarok lenni, akkor én is hasonló helyzetben leszek, és hát ettől parázok egy kicsit.

Szerintem a lényeg, hogy tartsátok a kapcsolatot (telefon, internet).

Tök mindegy, hogy féltékeny vagy-e, ha megakar csalni, akkor megfog és ki sem derül.

Szóval inkább bízzál benne, azzal többre mész szerintem.

26/F

2010. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

Havonta 1x együtt lenni, szerintem nagyon kevés... Heti 1 is kevés számomra.

És szerintem biztos keresne mást, melyik pasinak elég havonta 1x...?;)

2010. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%

Ha a megcsalást nem tudnád elviselni, akkor ne menj bele ebbe. Mert tuti meg fog...

Énis voltam ilyen helyzetben, mint a párral előttem író, hogy modntam neki, hogy akkor ennyi volt. De nem ment ki szerencsére, kicsit rosszabul élünk, de legalább együtt :)

2010. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
Honnan tudod hogy megcsalja nem is ismered őket,engem sem csal meg a férjem.Miért csalna meg szeretjük egymást,jól megvagyunk miért tenné meg?Ha meg mégis megcsalná akkor itthon is megtenné.
2010. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mentek ti is vele? Legalabb a lanyod ketnyelvu lenne:)
2010. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom sajnos én is azt érzem hogy meg fog csalni...

Ha nem is rögtön, de idővel biztosan.

Bár nagyon bízom benne hogy nem így lesz.

Az a baj, ha meg is teszi szerintem sohasem tudnám meg.

2010. jún. 24. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!