Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el anyunak?

Hogy magyarázzam el anyunak?

Figyelt kérdés
hogy semmi köze a személyes üzeneteimhez. Most derült ki,hogy már vagy fél éve mikor nem vagyok itthon, ideül a gépemhez és kikeresi a mentett msn beszélgetéseimet (mentem ,mert nekem szükségem van rá.) és végig olvassa napi szinten! ebből volt régebben egy hatalmas veszekedésünk mire ő teljesen ártatlan képpel mondta a szemembe hogy hogy merem őt ilyennel megvádolni? ma pedig apukám elárulta nekem, hogy tényleg így van..sőt még mostanában is! Hogy magyarázzam el neki hogy tartsa tiszteletben és hogy semmi köze hozzá? mert ez má felháborító! (egyébként 18 éves vagyok)
2011. dec. 29. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Védd le jelszóval.
2011. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ugyanazt tudom mondani mint az előttem szóló, jelszavazd le! MSN pluszban van erre lehetőség!
2011. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A levéltitok ide is,őrá is vonatkozik!Bűn cselekmény!
2011. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Control+alt + delete jön egy menü és ott az egész gépre rakhatsz jelszót
2011. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen a természete , akkor bárhogy mondod neki, továbbra is fogja olvasgatni.

Nekem is csinált ilyet anyám. Azóta is jelszóval védem a beszélgetéseket.

2011. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt a mappát, amiben az MSN beszélgetéseid vannak, vagy tedd rejtetté, így ideiglenesen "eltűnik" a mappa, és anyud nem találja meg, vagy védd le jelszóval az MSN beszélgetéseket, vagy mentsd ki őket pendrive- ra/CD-re és a gépről töröld őket, a CD- t pedig vagy zárd el szekrénybe, vagy hordd magaddal.

Csinálhatod még azt is, ha közös a gép, hogy csinálsz magadnak a Windows- ban egy felhasználói fiókot, és azt lejelszavazod.


Sajnos nem fog róla magától leszokni, főleg ha már balhéztatok miatta, és nem használt.

2011. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vegyél egy sd kártyát, tárold azon őket és rejtsd el a szobádban vagy mindenhová vidd magaddal.
2011. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
huh,megnyugodtam hogy nemcsak az enyém ilyen...:D köszi a tippeket...és hogy kell, hogy csak a mappát jelszavazom?
2011. dec. 29. 19:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na én ezért csináltam régebben 3 felhasználói fiókot.egy az enyém, nekik meg 2 van.

az enyém jelszavas.

az msnen belül a plus-ban lehet beállítani, hogy legyen jelszó.

de szerintem jobb felhasználói fiókokat létrehozni

2011. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!