Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam anyunak, hogy magyará...

Hazudtam anyunak, hogy magyarázzam ki magam?

Figyelt kérdés

Netről rendeltem könyveket 7300 ft értékben. Elfelejtettem megvárni, hogy a futár ide adja a visszajárót.:S A sógornőm 25 hetes terhesen bevérzett, 3 napja kórházban van, nagyanyám szintén bent fekszik most...A szembeszomszéd adna 2700-at, annak nem nagy pénz, de nem tudom merjek-e kérni.:S (jóban vagyunk eléggé) Mit tegyek? Anyám kinyír, most azt hiszi, a futár felejtette el visszaadni.:S Mondjam azt, hogy eszébe jutott, visszajött, és ideadta? Közben meg kérjek a szomszédtól és január 3.-a körül adjam meg? Szerintetek? Segítség!


16 éves lány


2010. dec. 22. 13:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Azért jan. 3.-a körül amúgy, mert anyu akkor kap fizut, és feltűnés nélkül kérhetek pár forintot, hogy megadjam a szomszédéknak...
2010. dec. 22. 13:26
 2/10 anonim ***** válasza:

És a futár nem sokallta a borravalót?

ez elég fura

Ne hazudj mert előbb utóbb úgyis kiderül

2010. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szét vagyok teljesen csúszva, gondolom azt hitte "christmas present" az a 2600 ft. (azóta kiszámoltam, 2600 kell, mert nem pontosan 7300 ft volt a könyv) Szerintem kérek a szomszédtól, ő úgyis hallgat.:S
2010. dec. 22. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:
hívd fel a futárt, vagy ahonnan rendeltél írj oda, vagy csak van ott elérhetőség vagy valami.
2010. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne vigyél hazugságot az ünnepbe... talán édesanyád haragudni fog, de mondd el az igazat, és hogy sajnálod.

Ő előbb megbékél, mint ahogy te feldolgoznád magadban, amit tettél,ill. tenni készülsz.

2010. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te ismered anyádat. Ha emiatt tényleg óriási balhét csapna, esetleg fizikailag is bántana, kérj kölcsön a szomszédtól. Nem hiszem, hogy rájönne.


DE ha amúgy normális anyukád van és lehet vele normálisan beszélni, mondd el neki az igazságot.

2010. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hazugságot ne hazugsággal válts ki. De ha anyukád nem jön rá, és a szomszéd se szólja el magát anyukád előtt, akkor kérj kölcsön tőle.
2010. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van h megver. Voltam a szomszédnál, nem tudott adni.:S Kapartam össze a lakásban 500 ft-ot, még kellene 2100, lövésem nincs, honnan kaparom össze.
2010. dec. 22. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát hívd föl a futárszolgálatot! Megmondod, hogy elfelejtetted, csak visszaadják! (Nem vallaná be, hogy észrevette..)
2010. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy alakult? Lett pénz? Kiderült?
2011. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!