Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a húgom? Mindig...

Miért utál a húgom? Mindig rosszindulatú velem fúrkál a hátam mögött.

Figyelt kérdés
Nem hiszitek el de 20 éves és meg van mindene:barátja 3 éve,anyuék szeretik pénzelik,hetente 2szer megy "shoppingolni",fősulira jár,nagyon jól öltözik.Nekem nincs semmim :30 éves vagyok ,elváltam, nincs társam,nincs munkám 1 hónapja.Mi baja van velem,Amikor vörös volt a hajam a vörös hajúakat szídta,mikor lefogytam 45 kgra a soványokat szídta.Ha összekevernek minket az utcán az ismerőseink,haragszik érte.Emelt fővel közlekedik a lakásban.Sosem tudtunk beszélgetni,de 3 éve már érzékelteti is velem hogy nem szeret.Tegnap összeveszett a barátjával,aki sírva ment el tőlünk.A nagy ordítozásban még engem is megtalált a tesóm,hogy most örülhetek végre.Nem ülhetek ki a konyhába ha ott van a barátja,azt mondta hogy olyankor takarodjak onnan.Nem bántottam,nem utálom a lányom életére esküszöm.Ha nem vagyok a családdal épp akkor én vagyok a téma és a tesóm indítja.Úszítja ellenem a szüleinket.Miért van ez?Nem tudok vele beszélni erről,nagyon kemény és hideg, elzárkózott előlem teljesen.
2011. dec. 30. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lenéz téged. Sajnos, vannak ilyenek. Pedig tényleg jó, ha a testvérek szeretik egymást. Sose értem meg az ilyet..
2011. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Vannak ilyen rosszindulatú emberek. Valami nem stimmel abban a kívülről szép és ragyogó életében.

Én a helyedben a szüleim előtt venném elő amikor épp megtalál és alaposan kiosztanám, a fejéhez vágnám a gonoszságait és a továbbiakban nem törődnék vele még akkor sem ha a testvérem. Fogja már vissza magát vagy oldja meg a problémáját, mégis kicsoda ő hogy így beszéljen veled. 10 év élet tapasztalattal több van neked.


Az ember nem tudja a családtagjait megválogatni.

A szüleidnek ugyanezt elmondhatnád amikor ő nincs ott és kérdezd meg tőlük ők mit gondolnak. És elsősorban talán a szüleiteknek kéne rendet tenni, mert nem az az érdekük, hogy a gyerekeik jól kijöjjenek egymással?

2011. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A szüleink?Figyusszatok 3an vagyunk tesók,nővéremmel szeretjük egymást. A húgunk meg "a legszebb a legaranyosabb legokosabb" volt 3munk közül,ezt már 6 hónapos korában megállapították róla anyuék.
2011. dec. 30. 15:55
 4/13 A kérdező kommentje:
Öhm :volt 2 hónapja egy durva eset:Hibáztam de megkaptam érte rendesen.Hajnali 4kor kellett kelnem reggel és a tesóm meg a barátja még 1kor is le-föl mászkáltak az emeleti szobából.Én voltam akkora paraszt amit meg is bántam ,de beszóltam fél 2 tájban hozzájuk hogy légyszi picit halkabban v valamit csináljatok mert 4 kor kelek.Na másnap hazaértem délután és amit kaptam üvöltve hisztizve a hugomtól...azt mondta irigy vagyok rá mert neki van barátja nekem meg nincs,mert ő fősulis én meg itt élősködök anyuék nyakán,30 éves vagyok és el kellene takarodnom már otthonról,meg hogy engem élve el kellene temetni hátul a kertben és biztos kurálkodni járok nem pedig dolgozni.Mindezt üvölvte.Aztán kitörölt facebookról az ismerősei közül és a barátját is megkérte erre. Én csak ültem a konyhában és hallgattam,csak néztem.Én nem tudtam reagálni.Ennyi gyűlöletet még nem láttam emberben.Anyuék ott voltak,végig hallgatták,és apu annyit fűzött hozzá hogy büszke arra hogy a tesóm ilyen nagyszerűen megtudja magát védeni.
2011. dec. 30. 16:05
 5/13 anonim válasza:

Szerintem a legokosabb az lenne, ha semmibe vennéd a húgodat, lesz@rnád ha beszól neked, nem szólnál vissza neki (ez tudom nehéz) csak elengednéd magad mellett amit mond, az jobban dühítené és szerintem egyszer csak abbahagyná. Vannak neki egyáltalán barátjai? Vagy mindenkivel így bánik?

Amúgy szerintem a szüleid rontottál el, mert mivel a legkisebb nagyon elkényeztették, gondolom én, de ha semmi se segít, akkor pedig szerintem el kéne költöznöd...

Amúgy ezt nem neked kéne megoldanod, hanem tesódnak, mert ő ilyen, de reméljük egyszer majd rájön, hogy milyen volt...

20/L

2011. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Beképzelt, ennyi. Ne törődj vele, ha nem megy, hát nem.


(na, aki ennyire szidta az egykéket: íme még egy példa, nesze neked, ez már a második a héten)

2011. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen milyen család, én a helyedben sürgősen költöznék el és önálló életet kezdenék.
2011. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy furcsán hangzik, de szerintem irigy rád. Mondjuk, a nyugalmadra, méltóságodra, ki tudja még mire.

Úgy tűnik, sajnos őt elkényeztették. Furcsa volt éapátok reakciója is a cirkuszra.

2011. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem irigy. Mire lenne irigy? A kérdező tipikus, elvált nő, gyerekkel, 30 évesen, otthon. Akinek esze van, az erre az állapotra nem irigykedik. (Ez most nem bántás, ne értsd félre kérdező).


Egyszerűen csak azt nevelték belé, hogy ő a legjobb, és lenéz mindenkit akivel szemben megerősítést kapott, hogy jobb, a te esetedben a szüleidtől.

2011. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy épp ezért írtam le a helyzetét,meg az enyémet is.Tuti fix hogy nem irigy mert nincs mire tényleg.
2011. dec. 30. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!