Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszterkor egyedül, a...

Szilveszterkor egyedül, a párom menne bulizni, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tavaly úgy volt,hogy együtt töltjük, de este 8-kor meggondolta magát és a haverokat választotta. Meg is lett az eredménye: utána nyáron szakítottunk.3 hónapig harcolt érte, mert közben ugyan úgy együtt laktunk és végül megbocsájtottam. Most felvetettem ,hogy mehet bulizni. Mert azt gondoltam most magától azt fogja mondani ,hogy ezen a napon nem hagy egyedül és velem fog lenni ,mert így akarja. De nem ezt akarja, ő csak attól fél ,hogy megharagszom. De mit csináljak ha bánt, hogy ennyire nem érdeklem :( két tűz között vagyok. Menjen és ne menjen , mert megint egyedül leszek.
2011. dec. 30. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Te miért nem mész a barátnőiddel? Ja, hogy nincsenek? El kéne gondolkodni... Ennyire önző vagy?


Miért a szilveszteri buli eredménye, hogy rá fél évre szakítottatok? Miféle korreláció van a két dolog között? Jó lenne, ha ÉRTHETŐEN, összefüggéseiben kifejtenéd ezt a dolgot.

2011. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Te miért nem mész vele?
2011. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1. A tavaly szilveszterkor történtek miatt NYÁRON szakítottatok? Nem értem az összefüggést.


2. Miért nem mész te is vele? Most komolyan, pont az évnek ezen az egy napján sajnálod tőle a szórakozást? Ha nem akarsz egyedül lenni, menj el vele te is, vagy menj a saját ismerőseiddel bulizni, vagy akár csak hívj át pár embert, akik nem vágynak nagy partizásra, csak úgy elbeszélgetni, pezsgőzni, kártyázni, filmet nézni, stb.

2011. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az ,hogy nyáron szakítottunk nem sok köze van hozzá.Csak ugye babona, hogy amilyen az év utolsó napja olyan lesz a következő év.


Nincs itt barátnőm.(új város) az egyik nemrég elköltözött a másik kórházban van.


Azért nem megyek vele , mert olyan helyen lesznek ahol mindenki földig issza magát, és 80 %-uk füvezik. Én erre nem vagyok kíváncsi.

2011. dec. 30. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Megint a női észjárás. :D felajánlod neki, hogy menjen, de közben azt akarod, hogy ne menjen. a férfiakban ne keress olyan logikát, hogy majd ő kisakkozza, hogy végül is ez egy próbatétel, és nemet kell mondani. Hanem arra gondol, tök jó, hogy megengeded, hogy mehessen, így megy is.
2011. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Felmerül a kérdés: miért vagy együtt egy ilyen sráccal? :)
2011. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Beleestél a saját szar csapdádba. TE mondtad neki, hogy mehet. Akkor miért baj, hogy megy? A pasik nem így működnek. Ha azt mondod neki, hogy csoki fagyit kérsz, holott a vanília a kedvenced, akkor ő csoki fagyit fog hozni, te meg lecseszed, mert nem vaníliát hozott?


Tudod jól, hogy a szilveszter sok embernek milyen fontos. Nagyon önző dolog tőled, hogy azt várod, veled üljön otthon, mikor azt bármikor megtehetitek, míg az igazi szilveszteri hangulat egyszer van egy évben...

2011. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye vágod, hogy most azért haragszol rá, mert nem gondolatolvasó?
2011. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetne bulizni? Az, hogy két ember egymásra talál és szerelmes még nem jelenti azt, hogy a többi ember megszűnt létezni. Neki vannak barátai, akikkel most szeretne elmenni. Te miért nem teszed ugyanezt, vagy mész el vele? Esetleg miért nem SZÓLSZ neki, hogy figyelj kicsim, ma este inkább jobb lenne együtt kettesben meginni az éjféli pezsgőt?
2011. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan helyre megyek, ahol mindenki kotta részeg lesz.

Én nem iszok, mert vezetek és pont most kaptam egy 3 hetes gyógyszer kúrát is, amire jobb ha nem iszok. De engem ez nem tart vissza egy jó bulitól, ahol minden jó barátom ott van.

És ha lenne párom, főleg ilyen hosszú ideje, az lenne az első, hogy megyek én is. Ha azt mondaná nem, akkor lehetne megsértődni.

20L

2011. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!