Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hova menjek...

Mit csináljak, hova menjek egyedül Szilveszterkor? Budapesten lakom, és 19 éves lány vagyok. Valami bárba? Tudtok ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Házibuliba nem megyek, mert nem iszom és tudom, hogy ott mi van...

Szórakozóhelyre egyedül Szilveszterkor teljesen esélytelen..

Otthon családommal unalmas, mindig az. Most valami mást akarok.

Egyedül, de mégis emberek közt.


2010. dec. 25. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Én kocsmázni megyek :)
2010. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel azokat az ismerőseidet, barátaidat, akiknek szintén nem az ivásról szól egy szilveszteri házibuli, és szervezz velük egyet! Én is mindig házibulikban töltöm a Szilvesztert, és az éjféli pezsgőzést meg a bólét leszámítva minimális az alkoholfogyasztás, soha nem rúgott még be senki. Vagy ha egy bulira elég barátod nincs is, 1-2 ember csak van, akit áthívhatsz, aztán társasjátékoztok, filmet néztek, vagy csináltok, amit akartok. Szórakoztatóbb, mint egyedül bámulni magad elé.
2010. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül ne indulj neki a szilveszter éjszakának 19-évesen, meg majd 30-éves nőként sem!

Vagy barátokkal, vagy sehogy, mert a budapesti éjszaka túl zűrös.

2010. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Túl zűrös? Kifejtenéd?
2010. dec. 25. 15:30
 5/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Ha Budapesten laksz, akkor miért kell kifejteni miért zűrös az éjszaka??
2010. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Még soha nem voltam a pesti éjszakában.
2010. dec. 25. 15:55
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem voltál, akkor ne szilveszter este akard kipróbálni.

De leírok akkor párat: pl. piás,teleszívott férfiak elvisznek, és megerőszakolnak.Esetleg a te piádba is raknak valamit miközben nagyon aranyosak, és látják, hogy egyedül vagy.De nem muszály többen lenniük.

Még egy srácnak, férfinak is zűrös a sok piás miatt, nemhogy neked, egy lánynak.

Hidd el.Azért szólok, mert nem akarom, hogy egy ismeretlen lakásban ébredj a földön.

Ezeket számításba kell venni.Pest nem csak ebből áll persze, de ha egyedül elmész késő este, akkor te leszel a préda, és nem jó értelemben.

Haverokkal, barátokkal, és mindig lássanak, tudják, hogy hol vagy.

Margitszigeten nemrég tűnt el egy srác csak pisálni ment pár méterre a barátaitól, azóta lehet eladták a szerveit.

Kápise????

2010. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
szia!én is 19 éves lány vagyok,ugyanezzzel a dilemmával,inni nem iszom,tehát házibuli kizárt,környéken nincs olyan hely ahová mehetnék,eddig mindig családdal sziveszterztem,de az már kezd unalmas lenni,nem tudom mi lesz
2010. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hol laksz?
2010. dec. 25. 16:32
 10/20 anonim ***** válasza:

Én sem tudom mit csinálok. Nem csatlakozol? :D

L

2010. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!