Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszterkor egyedül, a...

Szilveszterkor egyedül, a párom menne bulizni, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tavaly úgy volt,hogy együtt töltjük, de este 8-kor meggondolta magát és a haverokat választotta. Meg is lett az eredménye: utána nyáron szakítottunk.3 hónapig harcolt érte, mert közben ugyan úgy együtt laktunk és végül megbocsájtottam. Most felvetettem ,hogy mehet bulizni. Mert azt gondoltam most magától azt fogja mondani ,hogy ezen a napon nem hagy egyedül és velem fog lenni ,mert így akarja. De nem ezt akarja, ő csak attól fél ,hogy megharagszom. De mit csináljak ha bánt, hogy ennyire nem érdeklem :( két tűz között vagyok. Menjen és ne menjen , mert megint egyedül leszek.
2011. dec. 30. 21:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egy hónapban többször elmegy a barátaival, soha nem szólok. De most jó esett volna ha magától itthon marad mikor tudja ,hogy nekem mindenkim több 10 km-re van tőlem. Én nem voltam bulizós ,nem is vagyok és ezt tudta mikor összejöttünk, nem fogok még az ő kedvéért se elmenni ilyen helyekre. Apum kőkemény alkoholista volt , és sajnálom de nem bírom elviselni a részegeket magam körül. Nem megy... Köszönöm a válaszokat amúgy nem akarok önző lenni ezért egyedül leszek itthon . Boldog Új Évet Kívánok nektek!
2011. dec. 31. 00:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Te pedig tudtad jól, hogy bulizós, mindig is ilyen volt, mégis elvárod, hogy a kedvedért otthon üljön. Melyikőtök a jobb?
2011. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én pedig 1 évig úgy tudtam ,hogy nem bulizós! Így így tudtam ,mert ezt mondta. Csak képbe jött egy régi haver és azóta megváltozott minden. Mivel nem vagyok bulizós, ugyan ilyen párt kerestem, mert tapasztaltam ,hogyha itt nem egyezik a két fél érdeklődése ,sok probléma lehet. De ez nem jelenti azt ,hogy otthonülő vagyok.Csak megválogatom hova megyek. De azt hiszem a témát lezártam az előző írásomnál. Mert attól ,hogy felvázolom röviden mi van bennem még nem kellene sértegetni mert nem tudod az egész életemet és a mindennapi dolgaimat. Így nem tudod mit miért teszek.Jó éjt!
2011. dec. 31. 02:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vele?????
2011. dec. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!