Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok milyen probléma van...

Nálatok milyen probléma van otthon?

Figyelt kérdés
Minden családban vannak problémák? Van egyáltalán olyan család, ahol minden szép és jó?
2012. jan. 1. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk Anyós probléma van! Szerintem minden családban vannak gondok, de sokan nem beszélnek róla!
2012. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most nincs semmi probléma.

Talán csak részemről,hogy bizonytalan vagyok bozonyos dolgokban.

Anyósom imádni való.Külföldön dolgozunk.Van munkánk.Anyagi gondjaink nincsenek.A fiam jó tanuló,nincs vele semmi gond.Még mindig tombol a szerelem a párom és köztem.Élvezzük az életet.Tudom fizetni az albérletet így mindig van hol aludni,van mit enni..Most tényleg nincs semmi gond,és ez olyan jó érzés..

2012. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vita az anyagi gondok miatt. Apám rajtunk vezeti le a munkahelyi stresszt. A húgom, meg mint egy őrült ordibál, mert most rossz a gépe, és ezért úgy érzi, muszáj mindenkihez flegmán szólnia.
2012. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokféle. Ízelítő belőle:

-mi neveletlenség a szülők felé és mi nem? (sztem a szüleim, főleg apukám kicsit begyöpösödött)

-túlféltés

-szeretethiány (legalábbis én így érzek, mindent megtettem, hogy megfeleljek nekik, és soha semmi nem volt jó így sem)

-kivételezés a gyerekek között

-anyósprobléma is volt

-ízlésbeli kbségek (amikor vki nem érti meg, hogy a másiknak más a fontos)

-döntések megvétózása meg lebaromságozása (csak azért, mert én vagyok a fiatalabb)


22/l

2012. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Édesapám tegnap halt meg. Lehet ennél nagyobb probléma?
2012. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A családom nem fogadja el a barátomat és emiatt áll a bál már 2 éve.
2012. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Belefáradtam a gyerekeim nevelésébe. Egyedül nevelek hármat.
2012. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyagi problémák miatt állandó viták,együtt lakik három generáció, anyagi problémák miatt, ami szintén örök vitaforrás.Az anyagi dolgok, viták miatt idegbetegség, minek következtében munkanélküliség.Más baj nem lenne, de ez is épp elég.Kilábalni belőle szinte lehetetlenség.Csak teljenek az évek, aztán húzhassunk el innen, ha élhetőbb országban laknánk, biztos vagyok benne, hogy helyrejönne minden.
2012. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!