Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korában lehet...

Hány éves korában lehet mondani egy nőre hogy vénkisasszony?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 17:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem minden nőre illik. Mert hülyeség az, hogy mkinek meg kellene házasodnia meg kifut az időből meg ha nem házasodott meg 30 éves koráig, akkor defektes. mert baromság. Hiszen minden ember más, és van, aki nnem kapcsolatfüggő, és nem érdekli annyira a szerelem maga sem. Én azokat a 40 fölötti nőket nevezném annak, akik meg vannak keseredve, savanyúak és folyton piszkálnak mkit, aki szerelmi téren olyan életet él, amit ők megirigyelnének. Egy életvidám férjezetlen nőt, még ha 60+ is, nem neveznék annak, mert nekem más asszociációim vannak a szóról. Ha ő így élvezi az életet, akkor az tök jó, és nem vénkisasszonyos.
2012. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A gyerektelen 40 év fölötti nőket, akik úgy viselkednek, mint az apácák.
2012. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanmár 30 és 40 év között is simán lehet párt találni és gyereket szülni!
2012. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
De aki már nem talál 10 éve 30 évesen az mit csináljon? Ezzel a csajjal mindenki csak sexet akar es ennyi.
2012. jan. 1. 18:50
 15/27 A kérdező kommentje:
Meg alt 30felett a pasiknak már can gyereke igy egyre nehezebb mert keves a felhozatal
2012. jan. 1. 18:51
 16/27 anonim ***** válasza:

"Ezzel a csajjal mindenki csak sexet akar es ennyi."

Kedves kérdező!

Az már vénkisasszonyos, hogy ha egy nő ezzel mentegeti magát...de valójában még arra sem kell.

2012. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Tenyleg igy van latom hogy a pasik odamennek hozza persze ált van csaja a pasiknak. Ő kérdezte tőlem hogy mivel 2012 már 30 lesz akkor venkisaazonynak számit e. De szerintem igen. Na jol besertődött.hogy ducibb vagyok es en megis férjhez mentem es egy ribi vagyok es biztos csak a penz miatt mentem ferjhez mert megsertődött hogy őszinten valaszoltam
2012. jan. 1. 19:41
 18/27 anonim ***** válasza:
Az ne legyen olyan válogatós, ne a tökéletes szőke herceget várja, mert olyan nincs!!!
2012. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
De single pasik nem kezdenek vele nem az hogy valogatos lenne
2012. jan. 1. 20:27
 20/27 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is 30 felett mondják ezt a szót. Én is használom, de általában negatív töltettel. Szóval inkább azokra, akiket egyéb okokból nem bírok elviselni.

A szingli szó szerintem egy 35 éves nőre nevetséges, akkor mondjuk azt, hogy egyedülálló. A szingli sokkal inkább a tinikre, vagy fiatalokra illik.

2012. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!