Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszter után a feleségem...

Szilveszter után a feleségem nem hajlandó szóba állni velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész úgy volt hogy elmentünk a bálba 20 fős asztalnál ültünk.. Elkezdtünk inni, a végén táncoltunk az asztalon engem meglöktek és eltört a kezem és felrepedt a fejem,a másik férfinak csak az orra tört be és mentünk tovább táncolni, feleségem elment minket pedig a kórházba vittek (ügyeletre) és azóta nem hajlandó szóba állni velem. Cuccaimat kipakolta a nappaliba.. Tudom hogy megérdemlem, nem kellett volna, de késő bánat 30F
2012. jan. 1. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem ez volt az első eset, akkor lehet, hogy elvonóra kellene menned (mit tegyek), mert esetleg arra van szükséged, és akkor nem keveredsz ilyen helyzetekbe.


Ha ilyesmiről nincs szó, akkor talán őt kellene megkérdezni, hogy mivel tudod kiengesztelni.

2012. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista, nagyon ritkán iszom, de most nagyon elengedtem magamat.
2012. jan. 1. 19:35
 3/12 anonim ***** válasza:
élvezd a magányt, úgyis visszafogad :D
2012. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha csak egyszerűen meglöknek, attól még nem reped fel a fejed, nem törik el a kezed és egy másik férfinak se törik be az orra. Előttem lévőnem van igaza. Találj ki jobb sztorit !
2012. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy bunkoztal vele? Vagy épp elhanyagoltad? Vagy épp baromira égett miattad? Ezek miatt el tudom képzelni hogy ne szoljon hozzád.
2012. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem a sérülések miatt kételkedem a sztori valódiságában, hanem a feleség reakcióját nem tartom hihetőnek. Mert ha annyira részeg is a férj, hogy hirtelen nem érzi a fájdalmat, nem is tudja, milyen sérüléseket szenvedett, és visszamegy táncolni, ettől miért is sértődne meg ennyire a feleség? Baleset, esés is előfordulhat bárkivel.
2012. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Már bocs, de simán hihető, hogy valaki így sérül meg. Asztalról leesni, gondolom kőpadlóra, belassult reflexekkel..

Én sík ideg lettem volna, ha a férjemet ilyesmi éri, nemhogy még duzzogjak..

Hát ezért nem barátkozom én soha nőkkel, nem lehet elviselni az ilyen viselkedést.

2012. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Őt kérdezd, ne minket. Mi nem voltunk ott és nem is ismerünk téged. Igyekezz megbékíteni. Tudod 30 évesen egy nő a férjétől komolyabb életvitelt vár, és azon gondolkodik, hogy vállaljak gyereket egy gyerektől.
2012. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatotok erős lábakon áll, akkor ez csak egy rosszkedv részéről jogosan ! Ez nem jelenti, hogy vége a házasságnak, hacsak nem adsz többször okot arra, hogy szégyenkezzen, és ne szeresse a stílusodat. Nem marad kuka, de azért bocsit kérni szép dolog, és bizonyítani tettekkel, hogy nem kell szégyenkezzen miattad, és szereted.
2012. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd megbékél adj neki időt.
2012. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!