Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak rosszabbodik a kapcsolato...

Csak rosszabbodik a kapcsolatom az anyámmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem múlik el nap, hogy ne veszekednénk, pedig szeretem őt nagyon, azonban annyira más típus mint én, hogy az nem normális. Irányítani akarja az életemet,parancsolgat, ha nem úgy teszek, akkor már kivan(érzelmileg túlfűtött és elég labilis). Én meg pont az ellentettje, nyugodt, higgadt. Ritkán vagyok itthon (külön élek), de mikor itthon vagyok, akkor szinte ahányszor beszélgetünk, állandóan megsértődik, pedig nem is mondok neki semmi olyat. Mit lehet tenni? Normálisan menekülök itthonról!

köszönöm szépen

19/L


2012. jan. 1. 20:34
 1/5 anonim válasza:
0%

neked is engedned kell mosogass el helyette vegyél neki olyan csokit amit nagyonszeret!


sok sikert!

2012. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőle : "Anya most miért vagy ilyen?" hátha megmondja mi a baja veled. Vagy kedveskedj neki, nem minden ember képes könnyedén felszabadulni. Lehet,hogy csak annyira rossz neki hogy lassan felnőtt leszel, hogy így jön ki rajta. Mindenképpen, segíts neki és ne sértődj meg rajta, vagy beszélj apukáddal.
2012. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de én már komolyan mindent megteszek, karácsonyra is kézzel készítettem neki az ajándékokat (vizsgára kellett volna tanulnom, de Ő fontosabb), amikor tudok segítek, de lehet az is, hogy az összes problémáját rám vetíti ki, mert velem általában tud a legjobban elbeszélgetni.
2012. jan. 1. 20:52
 4/5 lizzi77 ***** válasza:
Én azt ajánlom, tisztázd vele a dolgokat, mert ez csak rosszabb lesz.Az én anyukám azon sértődik be folyton, hogy a tesómék ritkábban járnak le.-már nem törődnek velem, stb.-Próbálom rávezetni, hogy ők is dolgoznak, háztartás, gyerek, stb. Akkor egy ideig elvan, aztán pár hét múlva kezdjük előröl,Türelemjáték a neve a dolognak. Közöld vele, hogy te erre nem vagy kíváncsi, nem ezért jössz. Könnyen lehet, hogy törődéshiánya van, vagy unatkozik.
2012. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Veled tud általában legjobban beszélgetni .


No ez jó hír.


Érzi, hogy te nem támadod, ő nem bántani akar szerintem.

Én is sokat hallgatok anyukámtól, de nem engem szid igazából, csak a bánatát, meg a rossz kedvét el kell nézzem hallgassam. Tesóm miatt ilyen. Én meghallgatom szépen, neki is kell egy támasz.

Ha téged viszont piszkál, akkor mondd meg neki szépen, hogy érted, ha elégedetlen vagy szomorú, de ha nem miattad, akkor ne téged szidjon. De szivesen meghallgatod és beszélgetsz vele.

Vagy hagyd elmenni a füled mellett, legyél erős, és szeresd tovább a hibáival együtt.

2012. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!