Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok, akik 19 évesen költözte...

Párok, akik 19 évesen költöztek össze és jött a baba? Mesélnéte mi, hogyan alakult, és miből éltek/éltetek meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 11:25
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nagyon jól esi, hogy megosztottad velem.
2012. jan. 8. 11:57
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb korban vagy szülni!

Ma kitolódik a gyerekkapás is, de ez nem jó. 30 fölött már mindenféle komplikációk felléphetnek stb.


Így fiatal mama leszel, az idö gyorsan telik, s kb. ha a gyermek már 14, akkor már olyan önálló, hogy akár még újra tanulhatsz is... Én is így tettem, 32 éves voltam, amikor frissen statoltam megint egy föiskolán, 36 évesen diplomáztam. (21 évesen mentem férjhez, 22 voltam, amikor szültem.)


A hivatás miatt lemondani gyermekáldásról, családról? SOHA!!!


Az anyagiak se zavarjanak!

Isten mindíg ad annyit, ami éppen kell, HA! -kérjük!

De kérnünk nekünk kell...

És amit ad, azt soha nem elöre adja, hanem mindíg "menet közben", ezt nem árt tudni, de adni fogja!!!

(Saját tapasztalat.)


Sok sikert!

2012. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
nálunk 6 éves már az ördi (mindig valami "rosszat csinál" semi pénzért nem hagynám a vállást aki gyermeket vállal az maradjon agyerek érdekében perssze vanak kivételek
2012. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Kérlek, még viccböl se nevezd a gyermekedet "ördi"-nek...

Tudod, a szavaknak ereje van!


Ahányszor így gondolsz a gyerekedre, vagy így szólítod, én úgy gondolom, hogy akkor az ördög (mert végülis az ö nevét ejtetted ki, ezzel öt hívtad!), megjelenik és láthatatlanúl ott van a gyermek közelében...


Ezt ugye, Te sem akarod?!


Ha már mindenképpen a negatívumot akarod a gyerekben meglátni, mi lenne a "gézengúz"-al?


Ne haragudj, hogy ezt írtam, de egész összerázkódtam, amikor olvastam.

2012. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!