Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok, akik 19 évesen költözte...

Párok, akik 19 évesen költöztek össze és jött a baba? Mesélnéte mi, hogyan alakult, és miből éltek/éltetek meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 11:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm, hogy megosztottátok velem a történeteiteket. További hozzászólás is érdekel.
2012. jan. 2. 12:44
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Én 19 voltam a párom 24 amikor összeköltöztünk. Most van 5 hónapos kislányom és nagyon boldogan élünk.
2012. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk marha kiváncsi vagyok hogy miért van 0%ra lepontozva aki azt mondja boldog....nem vagytok normálisak.
2012. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sajnos a mai világban ha valaki boldog, az elég nagy szó, és ők is boldogok akarnak lenni, de ha nekik az a boldogság, hogy minket lepontoznak... akkor legyen :)
2012. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: Párok, akik 19 évesen költöztek össze és jött a baba? Mesélnéte mi, hogyan alakult, és miből éltek/éltetek meg?


Válaszom: Én 19 voltam a párom 24 amikor összeköltöztünk. Most van 5 hónapos kislányom és nagyon boldogan élünk.


36%-ban hasznos? Ti normálisak vagytok? Ha valagi boldog akkor már le kell szavazni, csak mert nektek nem úgy jött össze az élet? Gratulálni tudok mindenkinek! Szerintem a kérdésre válaszoltam és nem hüly.séget, tehát nem hiszem, hogy ne lett volna hasznos. De ahogy nézem mindenki olyan aki pozitívan válaszolt le van pontozva. Ezért utálom az emberek 99%-át. Tényleg csak gratulálni tudok.

2012. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
én a párommal 6 eve vagYok,van egy 2 éves fiunk...hazassagot nem szeretnek..megvagyunk ugyahogy,de mésem az igazi...vhogy már vmi megromlott,de azért mégis elvagyubnk egymas mellett.anyagiak nem vmi jok,de mehelunk.alberletben lakunk,már 3-4 eve.szuloknél nem lehetunk,mert nem engedik...szoval,nem egYszeru.készulj fel..de sok boldogságot
2012. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
jah 21 éves lány vagyok.
2012. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még nincs baba, 2 éve dolgozok, ő 1 éve. Csak már nagyon vágyunk rá... Most jelentkezek levelezőn egy főiskolai szakra (már van egy szakmám), ami mellett tudnánk babázni. Összeköltözni nyáron fogunk.
2012. jan. 3. 20:38
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen mentem férjhez,a párom 22 éves volt.

20 évesen szültem a fiamat,azóta eltelt 37 év boldogan élünk együtt a párommal,a fiam is megnősült,ő 24 éves volt a menyem 20 éves.12 éve házasok 3 gyönyörű lányuk van,boldogan élnek.A szeretet,megértés mindennél többet jelent.

2012. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Szia, én 19 vagyok most, vagyis mondhatom már hogy 20. 4 nap múlva 1 éves a kislányom, nem terveztük, mivel 1 évem lett volna még a középiskolából, de abba kellett hagynom. A párommal még 1 hónapja sem voltunk együtt, mire terhes lettem, de már elõtte pár hónapja ismertük egymást. Igazából õ mondta elõször hogy tartsuk meg, én a suli miatt nem akartam, de végül rájöttem, hogy a sulit be tudom fejezni késöbb is, de gyermekem nem biztos hogy egy abortusz után születhet több is. Egyszóval nem bántam meg egy percig sem, hogy itt van velünk. Csodálatos, hogy milyen szépen fejlõdik, hogyan okosodik :) Persze a terhesség alatt nagyon sok lesujtó pillantásban volt részem, sokszor megnéztek, hogy ilyen fiatalon hogy lehet már gyerekem, egykoriban nagyon rosszul esett, mostmár nem nagyon érdekelnek :) A párom 26 éves lesz, pont azon a napon, mikor én 20. Eddig remekül megvagyunk, persze veszekedések vannak, de utãna édes a békülés ;) anyagiakról szólva: a párom dolgozik, én kapom a gyest, családit, magamra is, ugyanis visszamentem a suliba magántanulóként. Elnézést a hosszú beszédért, csak jó volt egy kicsit kibeszélni magamból. Mi is boldogok vagyunk, ha ez miatt lepontozást kapok, hát legyen...ez nem változtat a tényen :)
2012. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!