Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy egyes...

Nem gondoljátok, hogy egyes dolgokat átvehetnénk mondjuk az amerikaiaktól?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, én sem szeretem a mai állapotot. A kérdésem alatt nem a gyorskajákat meg ilyen szarokat értek.


Nézegettem az előbb olyan videókat, ahol amerikai katonák hazamennek és annyira jó az egész. Magyarországon ilyen nincs. Azt se tudni, hogy mikor mennek, mikor jönnek vagy, hogy egyáltalán élnek-e még, szóval ha nem nézel alaposan utána nem tudsz meg semmit. Ott meg talán még ünnep is. Vagy vegyünk egy egyszerű katonás videót ahol hülyéskednek, ilyen sincs nálunk. Kíváncsi lennék a magyarokra is de nagyon csalódott vagyok, hogy amit találok az csak pár képből áll és össz-vissz 4-5 videó az egész neten. Ha esetleg videót találok az komoly dologról szól. Pl beírom youtubera, hogy "katona" nem ad ki semmi értelmeset, de ha beírom, hogy "soldier vagy US Army" számtalan videót kiad. Ők tisztelik a katonáikat, mi meg nem (vagyis sokan nem). Szerintem a laktanyákra is bőven ráférne egy kis újítás, újabb felszerelések meg ilyenek. Nekem ez annyira rosszul esik, hogy ők azok akik egy háború idején megmenthetnék az életünket (ha lenne normális cuccuk) és mégis sokan így bánnak velük. Láttam egy videót arról, hogy hogy "harcolnak" most magyarok odakint és a videóleírásban szerepelt a hős szó. Erre valaki odaír egy kommentet, hogy "Ti csak az videának (vagy fogalmam sincs hol néztem) vagytok hősök" - hogy ez mennyire szar volt már nem azért. Én ezt annyira hiányolom...ti nem?


Ne írjátok, hogy akkor menjek ki Amcsiba, mert egyrészt magyar vagyok, másrészt nem is tervezem.


2012. jan. 2. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Fogadjunk, hogy egy 15éves katonai játékokon nevelkedett fiú vagy...
2012. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a katonák hazatérnek videók csak nyálas propaganda,manipulativ hülyeségek. hogy az embereknek jobban bevegye a gyomruk,hogy az amcsik elmennek gyilkolni (civileket is) az olajért,közben meg jófiúknak vannak beállitva,mint mindig.
2012. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy csak a rossz szokásokat vettük át eddig.Ideje lenne már hogy a jó tulajdonságaikból is vegyünk át.
2012. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azokat a filmeket nézd meg róluk, amik rejtett kamerával készülnek. A HŐSÖK, mi?
2012. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Amerikából semmit nem vennék át.
2012. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem , az olcsó benzint , az amerikai autókat , magasabb fizetéseket , ottani munka morált , mentalitást át lehetne venni , rosszul nem járnánk vele.
2012. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Én mindennap nagy öleléssel várom a páromat haza, pedig nem katona. Szeretjük egymást, ennyi. A hétköznapokban megmaradni szerető párnak sokkal nehezebb...


Amúgy mit tiszteljek egy katonán? Ha jó ember, tisztelem, de csak mert katona, nem.



Arról meg senki ne álmodjon, hogy egy esetleges háborúban a magyar katonaság bármit megvédene, főképp, hogy vélhetően repülőről már azelőtt ránk dobnának egy fél Mo-t elpusztító bombát, hogy egyáltalán észrevennénk.

2012. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Antimod ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék katonai parádékat, sem külföldre menő katonákat (jöjjenek haza!), de patriótizmusban átvehetnénk tőlük egy-két dolgot.
2012. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a külföldről hazatérő katonákat a családjuk ugyanugy örömmel várja mint bárholmdhol a világon. és ez szerintem nem csak a katonákra igaz hanem egyszerűen ha egy szeretted távol van tőled és hazajön akkor örülsz neki és kész.


az előttem lévő kommentelőnek meg annyit h természetesen a magyar hadsereg mint honvédő erő lényegében nem láétezik nemis baj értelme se lenne viszont a különleges alakulatainkak (katonai és rendőrségi egyaránt) jelentős nemzetközi hírük van(bár erről itthon nemnagyon hallani)

2012. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ugyanazok a katonák, akik helyi nőket erőszakolnak és kiskutyákat robbantanak szét, csak úgy, unalmukban (ilyen videókkal is tele a youtube) nagy ünnepséget nekik, éljen-éljen.
2012. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!