Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűnt egy családtagom! Aki...

Eltűnt egy családtagom! Aki tud angolra fordítani egy levelet, tud segíteni?

Figyelt kérdés
Egy rövid levelet szeretnék valakivel lefordíttatni angolra, mert külföldön él, és emiatt szeretnék segítséget kérni.
2012. jan. 2. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, ha külföldön (élő) rokonod tűnt el, vedd fel a kapcsolatot az adott ország nagykövetségével.
2012. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
én tudokangolul:)remélem elég jól.esetleg írhatsz.
2012. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tolmács vagyok, szívesen segítek.
2012. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lizzi77 ***** válasza:
100%
A vöröskereszt is hátha tud segíteni
2012. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18:48

Küldtem privát üzenetet.

2012. jan. 2. 18:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Már minden követ megmozgattam, és semmi. Munkahelyére szeretnék e-mailt küldeni, ha még ott dolgozik, hátha kiadnak bármiféle információt. De nekem az is elég, ha csak annyit sikerül megtudnom hogy jól van.
2012. jan. 2. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömmel is volt hasonló helyzet, 1 hónapig az itt élő szülei semmit nem hallottak róla, aztán unokanővérem, német tanárnő vette fel a kapcsolatot a német hatóságokkal meg az ottani nagykövetséggel, meg az illető munkahelyét is nagy nehezen el tudta érni, és így 2-3 nap után már hazajelentkezett.
2012. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kell még segítség én is jól tudok angolul
2012. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!