Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagalnal erre a talalkoz...

Hogy reagalnal erre a talalkozasra? Kit valasztanal?

Figyelt kérdés

Amig Magyarorszagon eltem nem volt egy normalis kapcsolatom se, mindig volt valami gond,sosem az volt,hogy elhidegultunk. Megismertem a ferjem,aki kulfoldi,akkor meg csak a baratom volt, kovettem Ot. A hazassagunk mondhatni tokeletes kivulrol. Nagyon ritkan veszekszunk, mindent megbeszelunk,anyagilag jol elunk, szeret engem,en is ot, mindenben tamogatjuk egymast, megbeszeljuk a hibainkat(van jo par), tehat tenyleg tarsak vagyunk elsosorban ugy erzem. Viszont sajnos a tuzet azt nem erzem.


Mielott kijottem "megismertem" egy ferfit, aki mar csak a pillantasaval annyit adott,mint mas soha. Nem csak szexualis vagyakrol beszelek. Mintha mindigis ismertem volna, sosem ereztem meg ilyet. Mivel nem akartam megcsalni a baratom, es eleve csak "veletlenul" talalkoztunk par ora erejeit el is kellett ot felejteni. Most viszont itt kulfoldon ujra egymashoz sodort minket a sors. Eloszor el se akartam hinni,szinten veletlen volt,mint anno. Es szinte semmit se valtozott, o is felismert engem. Erre mennyi az esely? Hat nem sok.


Nem fogom elhagyni a ferjem,es valoszinuleg le fogom epiteni csak olyan nehez. Inkabb arra vagyok kivancsi ti,hogy dontenetek?


2012. jan. 2. 22:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Meg annyit,hogy gyerek meg nincs,pont most tervezzuk a projektet.
2012. jan. 2. 22:45
 2/15 anonim ***** válasza:
férjemet.
2012. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy érdemes e eldobni a férjedet egy olyan emberért aki csak egy lángot jelent(het)
2012. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Járt utat a járatlanért el ne hagyj!

Előbb utóbb minden tűz kialszik.

Ne játssz a tűzzel!

Nem bonyolódnék bele semmibe.

Lehet, hogy majd mondani fogják a többiek, hogy lélektárs meg ilyesmi....de túl sokat kockáztatnál a bizonytalanért.

2012. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne a véleményed akkor, ha tudnád, hogy ez az ember egy semmirekellő tróger?
2012. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát, nem mondom hogy hagyd el a férjed, mindenesetre én elgondolkoznék a dolgon.

Engem is csak véletlenek sorozata hozott össze a párommal (értsd: addig találkoztunk mindig véletlen, és addig nőtt a vonzalom köztünk, míg be nem adtuk a derekunkat), és úgy tűnik tényleg így kellett történnie, legalábbis az életünk ez után gördült azokra a sínekre, amikre régóta kellett volna már.


Persze ez lehet csak nálam jött így véletlenül össze :)

2012. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én a férjemet választanám. főleg, hogy még csak nem is ismered.
2012. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jó kérdés...attól is függ milyen a viszony a férjel..
2012. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
még annyi ha jól megvagyunk a férjel akkor és nincsenek nagyobb viták akkor maradnék,ha nagyon rossz lenne a kapcsolat és a házasság és se a szex se semmi nem működne jól és sok gond lenne köztünk akkor lépnék de ellenkező esetben ha minimális konfliktus van akkor maradnék a férj mellett...mert ha elhagyod nem tudhatod hogy alakul a másik emberrel...szóval szerintem maradj..vagy legalábbis én maradnék csak akkor mennék ha nagyon rossz a házasság és okom lenne arra hogy lelépjek vagy kilépjek belőle...de nálatok szerintem erről szó sincs,,
2012. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elvagyunk,mint a befott. Nem mondom,hogy nincs szeretet,mert akkor hazudnek, de kb mintha testverek lennenk szexel megfuszerezve, mondjuk lehet ez a jo hazassag ismerve? Nincs naponta szex, de az elejen is max az ujdonsag miatt volt, szinte elso normalis kapcsolata volt neki en,nekem o. Szoval szerintem mi nem vagyunk azok a nagy szexfanatikusak,es ez jo is igy,valahogy az igenyeink szinte mindenben talalkoznak. Kiveve, hogy talan en picit "nagyravagyobb" vagyok tole. Sokan irjak ezen az oldalon,hogy sosem eg orokke a tuz. Nos szerintem nekunk nagyon hamar kialudt ilyen formaban,mert miutan az o hazajaba kultoztunk kb ez volt, elotte meg en is ereztem,utana mar nem. Viszont megint sokan azt irjak,hogy 20 ev utan is langol, ilyen tenyleg van? Mondjuk ha van,nem lehet egyszeru megtalalni,van aki sose talalja meg,es talan sokan meg olyan jo ferfit se talalnak,mint az en ferjem. Nem mondanam,hogy nem csinalok semmit,szinhazba jarunk, meccsre, setalni,utazgatni, szoval meg az se,hogy ellaposodott volna.
2012. jan. 3. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!