Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagalnal erre a talalkoz...

Hogy reagalnal erre a talalkozasra? Kit valasztanal?

Figyelt kérdés

Amig Magyarorszagon eltem nem volt egy normalis kapcsolatom se, mindig volt valami gond,sosem az volt,hogy elhidegultunk. Megismertem a ferjem,aki kulfoldi,akkor meg csak a baratom volt, kovettem Ot. A hazassagunk mondhatni tokeletes kivulrol. Nagyon ritkan veszekszunk, mindent megbeszelunk,anyagilag jol elunk, szeret engem,en is ot, mindenben tamogatjuk egymast, megbeszeljuk a hibainkat(van jo par), tehat tenyleg tarsak vagyunk elsosorban ugy erzem. Viszont sajnos a tuzet azt nem erzem.


Mielott kijottem "megismertem" egy ferfit, aki mar csak a pillantasaval annyit adott,mint mas soha. Nem csak szexualis vagyakrol beszelek. Mintha mindigis ismertem volna, sosem ereztem meg ilyet. Mivel nem akartam megcsalni a baratom, es eleve csak "veletlenul" talalkoztunk par ora erejeit el is kellett ot felejteni. Most viszont itt kulfoldon ujra egymashoz sodort minket a sors. Eloszor el se akartam hinni,szinten veletlen volt,mint anno. Es szinte semmit se valtozott, o is felismert engem. Erre mennyi az esely? Hat nem sok.


Nem fogom elhagyni a ferjem,es valoszinuleg le fogom epiteni csak olyan nehez. Inkabb arra vagyok kivancsi ti,hogy dontenetek?


2012. jan. 2. 22:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Meg annyi,hogy tenyleg szerencsem van vele. Kulso adattsagait tekintve,egy nagyon vonzo, sot szep ferfi, sok no cserelne velem mar csak emiatt is, es bar az ilyen ferfiaknal ritka,O nagyon nyugodt termeszet, 100%-ig biztos vagyok benne,hogy akkor se csalna meg,biztos lenne,hogy nem derul ki,es valaki nyiltan felajalnja neki magat. Ha 10 percet kesik mar ir sms-t, segit otthon, bar neha kicsit noszogatni kell,de mindig beismerni ha hibazik,bocsantot is tud kerni. Neha picit onzo 1-2 dologban,akkor figyelmeztetem es megoldjuk.
2012. jan. 3. 14:05
 12/15 A kérdező kommentje:
Most mar nagyon ra van allva a gyerek temara,eddig az egyetem miatt (8ev) visszafogta magat.
2012. jan. 3. 14:09
 13/15 anonim ***** válasza:
hát a leírtak alapján szerintem ahogy mondtad elvagytok mint a befőtt de a kapcsolatotok szerintem nem rossz amiket leírtál...egyszerűen csak álló víz és elvagytok a megszokásokban...ezzel nincs semmi baj,de egy idő után unalmas az biztos...persze nem azt mondom hogy csaljátok meg egymást vagy ilyesmi...vagy lépjetek ki a kapcsolatból de szerintem nem ártana feldobni valamivel a dolgot kettőtök közt...mondjuk nem színházban kellene járni ha nem elmenni valami jó kis rock koncertre vagy nem tudom...a színház nekem olyan nyugdíjas számomra...bár nem derült ki mennyi idősek vagytok...kicsit én vadabbá tenném az életemet...vagy izgalmasabbá hogy ne csak a szürke hétköznapok és színházba járás legyen...szóval a lényeg hogy fel kellene dobnotok valamivel az egészet és kis vadságot tűzet bele vinni az életetekben..egyszer élünk..mennyi idősek vagytok amúgy?
2012. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
En 26 vagyok, O 33. O mi nyaranta vadvizi evezesre is jarunk, meccsen uvoltozunk, szoval programok tekinteteben nem unalmas. Csak erzelmek tekinteteben,ha lehet igy fogalmazni. Na meg talan a szexualis eletunk nem tul valtozatos.
2012. jan. 3. 14:32
 15/15 anonim ***** válasza:
hát pedig a szex és az érzelmek fontos...fel kellene dobnotok a szexuális életeteket valamivel...esetleg egy gyerek is feldobná a kapcsolatot..
2012. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!