Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós kérdés. Hogy lehet...

Anyós kérdés. Hogy lehet kialakítani normális kapcsolatot a menynek az anyóssal?

Figyelt kérdés
Esetleg példákat is írjatok. Hogy lehet elkerülni hogy ne ellenszenveskedés, féltékenység, harag, vita, sértetség legyen. Hogy tudja az ember megszerettetni magát? Miket nem szabad elkövetni?
2012. jan. 3. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Kölcsönös tisztelet. Ez az alapja. Ha ez nincs meg, semmi nem fog működni. Ehhez 2 ember kell.
2012. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nincs univerzális szabály, figyelni kell rá, mint minden emberi kapcsolatban.

Én férfi vagyok 1,5 anyóssal - az elsővel lényegi problémák nélkül elvoltunk 20 évet.

A második meg elérte, hogy a "kislánya" ne menjen férjez, a 2 gyerek ellenére sem.

Azért nem véletlen, hogy a viccgyűjteményekben is az anyósviccek a legkegyetlenebbek, meg az sem, hogy olyan sok van.

Már megvolt az esküvő?

Ha még nem, ismerkedj...

2012. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Ne úgy állj hozzá, hogy úristen, ő az anyósom...Viselkedj vele ugyanolyan természetesen, mint bárki mással tennéd.

Légy kedves, tisztelettudó, de ne túl merev, merj mosolyogni, beszélgetést kezdeményezni, legyél teljesen nyitott felé. Én három hónap után költöztem oda páromhoz és édesanyjához, és olyan zökkenőmentes volt az egész, hogy az hihetetlen. Persze ehhez KÉT jó természettel rendelkező ember kell, ha valaki élből elutasítja a másikat, akkor nehéz változtatni.

2012. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Én akármilyen kedves vagyok,akármit akarok segíteni neki,és a fiát nagyon szeretem.Anyóspajtással még sosem vitáztam,kerülöm az ilyen helyzetet,de ő mindig szurkálódik.Gyűlölöm őt!
2012. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!