Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám elhunyt, koszorújának...

Édesapám elhunyt, koszorújának szalagjára mit írassak?

Figyelt kérdés

Ma rendelem meg a koszorúját, de még nem tudom mi legyen a szalagon. Nem szeretnék sablon szöveget, így írtam pár sort. Mit gondoltok róla?


"Ez nem a végső búcsú, bár felemészt a bánat.

Hiszem, hogy ölelő karjaink újra egymásra találnak."


Semmiképp nem szeretnék olyat, ami a végső búcsúról szól, mert én nem végleg búcsúzok, szeretném hinni, hogy még újra együtt lehetünk!

Előre is köszönöm a válaszotokat, véleményeteket!


2012. jan. 4. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogadd őszinte együttérzésemet! Szerintem az érzésedet tükrözi ez a szöveg, bár koszorúra nem szokás ilyen hosszú szöveget írni. De nem is az a lényeg, hanem amit érzel. Nehéz idők ezek, tudom, mert magam is átéltem. Gondolj rá elengedő tiszta szeretettel, akkor könnyebb lesz a gyász. Ölellek.
2012. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves szavaid!
2012. jan. 4. 09:43
 3/11 A kérdező kommentje:

Bár itt vannak hosszabb idézetek [link]

Megpróbálom azért, hátha mégis ráírják.

2012. jan. 4. 09:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(

Az a 2 sor amit leírtál szerintem nagyon szép, miért nem íratod rá azt?

2012. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valószínű, hogy ez lesz.
2012. jan. 4. 10:18
 6/11 anonim ***** válasza:
őszinte részvétem! :( Szerintem nagyon szép ez a két sor, tiszteletet és szeretet fejez ki. Nyugodtan ráírathatod!
2012. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Részvétem!


De tényleg ne búcsúzz örökre, elvégre Édesapád Benned és majd a Gyermekeidben fog tovább élni, míg nem találkoztok újra! Ott van minden mosolyban, könnyben, ölelésben, érzésben, ott lesz akár majd egy unokád egyik kis grimaszában, amiről eszedbe jut majd Ő. :,)

2012. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem is mehet ez a két sor.
2012. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Az én Anyum áprilisban ment el, tudom, milyen fájdalom ez, szinte kibírhatatlan. Én azt írtam a szalagra "számunkra Te sosem leszel halott, örökké élni fogsz, akár a csillagok". Amit Te írtál az gyönyörű. Erőt kívánok Neked, és igen, ezután is mindig veled lesz, és igen, újra együtt lehettek majd.
2012. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2012. jan. 4. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!