Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked milyen az anyukád?

Neked milyen az anyukád?

Figyelt kérdés
jó kapcsolatotok van? szeretitek egymást?
2012. jan. 4. 12:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jó. Persze köztünk is vannak konfliktusok, de szeretjük egymást nagyon.
2012. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán. Tesóm (lusta,igénytelen, nem dolgozott egész életében max 2 hónapot, bunkó, beképzelt) az isten. Én meg (nem viszem itthonról a pénzt, nem válogatok ha tudok menni dolgozni akkor megyek, itthon is sokat segítek) vagyok a szar. Tegyük hozzá anyám lusta. Hazajön a munkából és aztán egész nap gépezik. Én mosok, főzök, takrítok meg minden. És ha meg merem jegyezni h csinálhatna ő is valamit v h nem kéne így kinyalni tesóm (24 éves) seggét akkor én vagyok a rossz gyereke. Már azt is megkaptam h ha nem tetszik elmehetek itthonról. Aminek am tényleg nem sok hija van. De kétlem h ha én egyszer elköltözök utána még valaha is szóba állok vele
2012. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nagyon jó a kapcsolatunk, igazi példakép. Kamaszkoromban voltak lázadásaim, olyankor nem jöttünk ki olyan jól, de nem volt vészes helyzet. Utólag viszont látom, mennyire jól csinálta. :)
2012. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni. Vannak dolgok, amiket nem helyesel, ezt el is mondja, de azért az esetek döntő többségében (99%-ában) támogat.

Szinte legjobb barátnő szerepben van. :)

2012. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Hullámzó. Néha kicsit rosszabb, néha egész jó. Nagyon rosszabn nem szoktunk azért lenni.

Persze, szeretjük egymást.

2012. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Néha eléggé felb*ssza az agyam, de alapvetően jó a kapcsoltunk.
2012. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
alkoholista, nem, nem 20
2012. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
5%
nem tök mind1 neked hogy milyen másoknak a kapcsolata? foglalkozz s tieddell...
2012. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
A legjobb ember akit ismerek, és őt szeretem a világon a legjobban, barátnő ide-oda:)
2012. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%
én szégyenlem az anyámat. egy hazug és önző ember. nem tartjuk a kapcsolatot szerencsére. neki fontosabb volt, hogy új életet kezdjen az élettársával, mint, hogy velem törődjön.
2012. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!