Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked milyen az anyukád?

Neked milyen az anyukád?

Figyelt kérdés
jó kapcsolatotok van? szeretitek egymást?
2012. jan. 4. 12:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Az én anyukám nagyon erős, szívós, egyedül nevelt. Dolgozott, másodállás, tanulás, építkezés, gyerek - egyedül, tisztességesen, rengeteg melóval. Mindig a Jóistenre támaszkodott.


A férfiak a kocsmában kibeszélték, hogy milyen rendes, igyekvő, többet csinál, mint ők.

2012. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

nekem nagyon jó anyukám van. tisztelem, szeretem. ha haragszom rá valami balgaság miatt, az sem tart sokáig.


nem szeretnék túl patetikus szövegbe bocsátkozni.

jó a kapcsolatunk. ő az egyetlen ember, akiben 100%ig megbízom.


szerencsére jó családban nőttem fel, egyke vagyok, nem kellett senkivel rivalizálnom a szeretetért. hálás vagyok anyumnak és a nagyszüleimnek azért hogy a szó legtágabb értelmében véve felneveltek.

2012. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

12:27 ha nem tudsz válaszolni miért itt lógsz? miért nem kötélen?!


a többieknek köszönöm és sajnálom azokat akiknek nincs jó kapcsolatuk az anyukájukkal.


Nekem sem túl jó igazából nagyon sokat bántott engem LELKILEG, meg kaptam párszor, hogy nyugodtan menjek el mert senkinek sem hiányoznék, ha többen vagyunk állandóan lekezelően beszél velem, vagy ha a testvéreimmel csak össze szólalkozunk (mind felnőttek vagyunk max egy kis vita ha van köztünk az is normális) azonnal beleszól, de csak ha nem engem véd meg, mikor tudja hogy nekem van igazam csendben marad és ha megkérdem most miért nem áll ki mellettem is azt mondja ő nem szól bele :D

igazából véve nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy csak egy zsarnokot látok benne

2012. jan. 5. 23:13
 24/32 anonim ***** válasza:
Jaj, én ezt megértem, mert anyám engem is lelki terrorba tartott....most látom, milyen irtó hibákat követett el, amiket én sosem fogok. Csak a testvérem jó, akitől aztán éhen is halhatna, de én tartom el, persze engem semmibe nem vesz...
2012. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Súlyos elmebeteg depressziós nulla százalék önuralommal,profi bűntudatébresztő képességgel.Szerencsére megszabadultam tőle.
2012. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Napi szinten találkozunk, 5 percre laknak apával tőlünk. Szeretjük egymást. Olyan anya akarok majd lenni, mint amilyen ő.
2012. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Nekem már csak anyukám van, apukám 6 éve meghalt. Nagyon jó a kapcsolatunk, utoljára akkor veszekedtünk igazán, amikor 10 éves koromban letagadtam, hogy lógtam, aztán oltári balhé lett belőle. Azóta jóban vagyunk.


Viszont én azt látom, hogy párkapcsolatban kifejezetten hátrány ez nekem. 6 éve mikor anyu egyedül maradt, akkor hazaköltöztem a szülői házba. Nagy ház 4 szobája van.

Viszont azóta nincs egy normális kapcsolatom, mert mindenki azt akarja, hogy hagyjam ott egyedül, én meg nem vagyok rá hajlandó. Volt olyan, akinek a saját anyja súlyos depressziós volt szintén az egyedülléttől, de még ő is azt akarta, hogy hagyjam ott.:(

2012. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Apukám nekem is meghalt 5 éve,csak anyum van. Uotlsó válaszolót megértem. Nálunk szerencsésebb a helyzet,mert anyum talált társat magának. Igy el tudtam költözni,egyébként nem hagytam volna egyedül és amelyik férfi nemérti meg,az igazából nem is szeret.

Nagyon jó a kapcsolatom anyummal,sok mindent megbeszélünk,vannak nézeteltérések,de le tudjuk rendezni. Bármibe ,bármikor számíthatok rá és fordítva.

33 éves fejjel,2 kisgyermekkel is ha ugy alakulna az életem hazaköltözhetnék.

2012. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Anyukam olyan, mint egy gyerek. Kb. 10 eves korom ota, en nevelem ot es nem forditva. Nincs felelossegtudata, allandoan vasarol, ha valamit nem kap meg, sir, es erzelmi zsarol. Fozni nem tud, a penzet mar az elso heten elkolti, aztan csodalkozik, ha nincs mit enni. Emellett meglehetosen onzo, nem latja be a hibait, mindenki felelos az o felresikott eleteert, csak o nem. Mindezektol fuggetlen nagyon szeretem ot, csak hamar fel kellett nonom. A sajat gyerekemnel mar rutinos leszek. :) Csak pozitivan. :)
2012. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ja, apukam nekem is meghalt, mar reges reg. (utolso voltam)
2012. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!