Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked milyen az anyukád?

Neked milyen az anyukád?

Figyelt kérdés
jó kapcsolatotok van? szeretitek egymást?
2012. jan. 4. 12:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kapcsoltunk, és nagyon szeretjük egymást és borzasztóan hiányzik, mióta nem lakom otthon.
2012. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
több mint 10 éve nem láttam.Egy agresszív alkoholista..
2012. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Szuper a kapcsolatunk. Nagyon sok mindent meg tudunk beszélni. Együtt járunk vásárolni, együtt főzünk, együtt nyaralunk.

Anyu nagyon vicces, okos, gyakorlatias, kitartó, erős nő. A barátaim imádják.

2012. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

ma 12:15


Uh, nálunk is ez a helyzet, csak az én anyum szorgos, sokat dolgozik. Viszont pont ugyanennyi idős az öcsém, és ha hazautazom kb. elvárás, hogy kiszolgáljam a kis gyökeret, és már nem teszem meg, ezért én vagyok a gonosz, morgós, aki nem szereti a kistestvérkéjét...és mindent elnéz neki anyum, minap kapott pénzbüntetést, mert bliccelt a villamoson-pedig kap fizut-anyum elintézte egy ejnye-bejnyével, atán rohant kifizetni a tesóm büntetését...szeretem édesanyámat, de eléri lassan, hogy elidegenedjek tőle.

2012. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
nem jó a kapcsolatunk...nem jövök jól ki vele mert egy magának való ember akinek egyedül kellett volna élnie az életét és nem apámmal...nem tartom jó anyának.sokat veszekedünk így ha lehet kerülöm és nem foglalkozom vele mert csak a balhé van vele..
2012. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
kiskorom óta mindent megbeszélünk, bármennyire is hülyén hangzik..szeretek mellette aludni 14 éves létemre xd. őt szeretem a világon a legjobban. jobbat nem is kívánhatnék :") (de köztünk is van sok értelmetlen veszekedés, mivel nemvagyok egy rendmániás :D)
2012. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Sokszor haragszom rá. Őt az anyja elhagyta mikor megszületett és az apja hozzá ment egy nőhöz aki utálta anyámat. Szerintem azért is olyan amilyen, de ezért nem hibáztatom. Sose öleljük/pusziljuk meg egymást, nem szoktunk komolyabb dolgokról beszélni meg semmi ilyesmi, igazából nekem ez hiányzik egy kicsit. Mert apa néha megpuszil, megöleljük egymást és sokkal jobban kijövünk (bár komoly dolgokról vele se szoktam beszélni). Amúgy egész jól elvagyunk.
2012. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni, ritkán vannak konfliktusok, évente egy-kettő, az is kb. két napig tart. Igen, nagyon szeretjük egymást. :)
2012. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Imádom az anyukámat, a legjobb ember, akit csak ismerek :)
2012. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Általában jó a kapcsolatunk, de nem úgy tekintek rá, mint példaképre, mert egyáltalán nem az. Rokkant nyugdíjas, mert pszichés problémái vannak, de semmi rosszra nem kell itt gondolni.

Na most mivel egész nap itthon van, ezért az ember azt hinné, hogy de jó hazaérek minden ki van mosva, vasalva, ki van takarítva stb. Hát nem! Reggel 7-től kb 9-ig a gép előtt ül. Utána neki áll konyhai teendőknek, főz például, de ez sem tart tovább max 1-ig (általában egyébként előbb ebédelünk). 1 után pedig megy aludni. 6-kor ébred, akkor este 8-ig gépezik utána TV-t néz. Ennyi a program. Hogy a takarítást ki csinálja? Ki szokott mosni? Hát a tesóm és én. Hozzátenném, hogy mindketten suliba járunk, tesóm eddig vendéglátóban dolgozott, de ott most szünet van (tavasztól megy megint), viszont nekem most is van munkám. Hétköznap egyáltalán nem érek rá, viszont hétvégén elég sok mindent csinálunk itthon, főleg bátyám. Ilyenkor délelőtt még azt a keveset is segítjük megcsinálni anyumnak, tehát mosogatunk, vagy van, hogy én főzök, aztán délután mosok és teregetek, gyakran vasalok magamnak. Most volt karácsony, ilyenkor kitakrítottuk a házat, úgyhogy ezzel most nincs gond.


Tehát a kapcsolatom jó vele, de leginkább azért nem veszekszem meg vitatkozom vele, mert úgy is én martadék alul. Így legalább béke van és nem kell amiatt stresszelnem, hogy anyum melyik használati tárgyamat kobozza el (nekem a számítógép a munkához is kell, de pl ezt őt nem érdekli amikor engem 19 éves fejjel büntibe rak).

Hogy mi lesz ha egyszer elköltözöm? Nem tudom. Biztos fogok örülni, hogy látom, hogy amit itthon csinálok annak van értelme, viszont szerintem ezektől eltekintve fogom tartani anyummal a kapcsolatot. Nem rá haragszom, hogy lusta, hanem magamra, hogy nem tudok többet csinálni.

2012. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!