Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem kéne türelme...

Szerintetek nekem kéne türelmesebbnek/elnézőbbnek lennem?

Figyelt kérdés
A barátomról van szó. Van h megbeszéljük, h majd felhív, és arra várok órákig, mert neki közbejön vmi és nem szól, én meg rá várok. Fontos tudni, h távkapcsolatban élünk és egy beszélgetés nem 5 percet jelent, ha beszélünk, akkor hosszabban, és így én rá is készülök. Pl nem megyek el itthonról, mert jön fel msnre, de nem jön és nem is szól. Én meg nem szeretem ilyenkor zaklatni, h na mi van, mert tudja jól h rá várok. Ilyenkor felhúzom magam, amikor várok 2 órát, és aztán ír egy smst, h inkább holnap beszéljünk. Tudom, h nem direkt bánt, és nem hazudik, olyan a munkája, h elég kiszámíthatatlan, és ő fel sem fogja, h mit jelent az, h ha megbeszéljük, h majd este beszélünk, akkor én csak rá várok. Szerintetek felfújom a dolgot? Nem arról van szó, h azt mondja h 8kor, és nem hív 8kor, olyan sosincs, csak mondjuk mondja délután h majd este még szól, h akkor mikor, és aztán ez lesz belőle. El kéne fogadnom, h közbejött vmi? Vagy jogos a felháborodásom?
2012. jan. 4. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is távkapcsolatban élünk 3 éve, úgyh. elég rég bírjuk. Eleinte nekünk is volt ezzel gondunk. Aztán rájöttünk, hogy telefonon beszéljünk az azért más mint a messenger. Ezért a nap bármelyik órájában hívhatom, ha ráér felveszi, ha nem kinyom és visszahív ha ráér, én kinyomom a nem, felveszem ha van időm. Egyikünk sem háborúzik ezen...

Igérgetni ilyeneket nem szoktunk mert közbejöhet valami. De van olyan nap is h nem beszélünk, mert túl sok volt a dolgunk, ilyenkor egy egy sms megy vagy egy jó éjt hívás.


A távkapcsolatban a türelem és a bizalom nélkülözhetetlen.

2012. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
smst minden nap váltunk, de beszélni csak 2-3 naponta tudunk, akkor hosszabban. Sajnos a telefon drága, mert külföldön vagyok :(
2012. jan. 4. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig úgy jönnek össze a dolgok ahogy akarjuk, ő sem állandóan rád gondol, elfelejthet szólni időben, lehet hogy csak órák múlva jut eszébe. Emiatt nem kéne felháborodni. Neked talán sose jön közbe semmi? Legfeljebb ha semmi dolgod... Én mindig elfelejtkezek a barátomról hogy vár este msn-en... mert sok dolgom van. Nem azért mert nem érdekel. Ő ezt megérti. Ha meg nem bírod a távkapcsolatot akkor nagyon rosszul választottál.
2012. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, örülök, h más is van így ezzel. Nem szoktam neki esni, de bosszant nagyon. Szeretném jól csinálni, azért kérdeztem itt meg, ahelyett h elhitetném magammal, h jogosan háborodnék fel
2012. jan. 4. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felfújod, de akkor én is felfújom. Nagyon tud idegesíteni, mikor megígéri, hogy 5 perc múlva visszahív, aztán két órán keresztül nem hív. Bár engem azért is idegesít, mert amúgy semmi dolga, munkanélküli.
2012. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!