Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tenyleg ekkora bun?

Ez tenyleg ekkora bun?

Figyelt kérdés

Angliaban dolgozok. Ma tudtam meg h lesz hozzank felvetel.

Erre anyukam mondta h szervezzem be a tesom. En meg nemet mondtam mivel iden erettsegizik. Raer utana kijonni, es akkor szerzek neki is munkat. megigertem.

Ezert megharagudott 1szer.


Aztan mondta h szervezzem be ot. Erre is nemet mondtam. Mivel hazas ember, van meg egy kiskoru tesom es apa jol keres eltart mindenmkit. Jah es o is dolgozik otthon.

Ez miatt is harag lett.


Mit gondoltok ?


25L


2012. jan. 5. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát ja, ha széllel szembe pisálsz, akkor levizeled a lábad. Csináld azt, amit a többi ember, mond azt, hogy jó, de ne szervezd be őket, és mindenki nyugodt marad.
2012. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Miért nem mondtad azt, hogy válság van, csak angolt akarnak felvenni, mert sok ott is a munkanélküli? Akkor nem sértődik meg, különben igazad van, de mindegy mit mondasz az ő szemszögéből olyan, mintha irigy lennél, és nem akarnád, hogy ők is jól járjanak.


De tényleg igazad van, az a szervezzél be engem, vagy xy-t ez nem épp jó. Aztán meg tarthatod a hátad miattuk.

2012. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező!

Vannak helyzetek, amikor nem mondunk sem nemet, sem igent. Ez ilyen helyzet volt. Mondhattad volna, hogy rendben van, megpróbálom, azt majd szólok, de most nem aktuális, mert stb.. Gondolom nem te vagy Angliában a munkaügyi miniszter akinek csak csettinteni kell

2012. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Úgy tűnik, neked van igazad. Majd megenyhülnek. Koncentráljon csak az érettségire -és esetleg a továbbtanulásra. Anyuka meg a biztos családi háttér ehhez. És az ő korában egy itteni állást feladni - az végleges lépés- könnyen lehet, hogy soha többet nem lesz itthon állása. Szeretettel, megértéssel próbálj velük beszélni, és majd ők is viszonozzák.
2012. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Teljes mértékben neked van igazad! Előbb suli, aztán munka!

Anyukád esetében meg örüljön, hogy van egy gyerek a háznál és együtt van apukáddal, mert a különélés az válást is fog jelenteni egy idő után sajna.

2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen anyám lenne letagadnám
2012. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb legfeljebb nem mondod el az ilyesmit. Mondjuk azt én sem értem, h egy felnőtt, családos nő miért akar csak úgy külföldre menni dolgozni hátrahagyva mindenkit.
2012. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha neked nem ártanak ezzel, hadd döntsék el ők, mit akarnak csinálni.
2012. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eldönthetik felőle aztán, csak ha az ő hátán akarnak felmászni oda, akkor nem biztos, hogy szívesen tartja.
2012. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!