Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora borzalmas...

Tényleg ekkora borzalmas bunkó dolog, hogy üvegből iszok?

Figyelt kérdés

Nálunk otthon mindenki üvegből iszik... és ha átmegyek a bnőmékhez egyszerűen nem tudom megszokni mindig beleiszok véletlenül az üvegbe és úgy néznek rám mint a leprásra meg h akkor már igyam meg az egészet...

Mit finnyáznak? Nincs semmi bajom.

Ez most tényleg annyira nagyon bunkó dolog?!

18/F


2012. jan. 5. 12:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 A kérdező kommentje:
Tudom nem olyan hatalmas probléma, csak mindig felb.szom magam rajta...
2012. jan. 5. 12:29
 2/77 anonim ***** válasza:
98%

Hát, elég bunkó dolog.


Én is utálok mások után inni, szokjál hozzá a pohárhoz, nem annyira bonyolult.

2012. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
97%
tényleg bunkó dolog - csak akkor igyál bele, ha az egészet megiszod - máskülönben önts pohárba
2012. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 bánomisén ***** válasza:
98%

A barátnőd családja nem a sajátod, otthon mindenki úgy eszik-iszik, ahogy óhajt. Viszont más helyen meg alkalmazkodni kell az ottani szokásokhoz. Én sem szívesen innék senki után.

Magyarul: családon belül, ha így szoktátok meg, nem gond, de családon kívül igen, bunkóság beleinni az üvegbe.

2012. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:
De semmi bajuk nem lesz tőle!!!
2012. jan. 5. 12:33
 6/77 anonim ***** válasza:
97%
Mármint milyen üvegre gondolsz? A 2 l-es kólásflakonra? Ha igen, akkor vendégségben tényleg nem kéne beleinni. Otthon nem gáz, mi is üvegből iszunk magunk közt.
2012. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
97%
Igen, az. Mármint otthon rendben van, mert mindenki külön üvegből iszik, de vendégségben más a helyzet. Próbáld megszokni, hogy ott nem otthon vagy, és más is szeretne még abból az italból inni.
2012. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
97%
Igen ez bunkó dolog. Igazuk van a barátnődéknek.
2012. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
96%
Oké, hogy nem lesz semmi bajuk, de attól még undorító, hogy belekerül a nyálad az italukba.
2012. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a lényeg, hogy lesz-e bajuk tőle, hanem hogy nincs gusztusuk utánad inni. Ennyi.
2012. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!