Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül akarok élni. Hogy...

Egyedül akarok élni. Hogy értessem meg a mamámmal?

Figyelt kérdés

A mamám folyton azzal nyaggat hogy miért nem találok már végre valakit(mintha az olyan könnyű lenne :D). Mindig noszogat hogy bulizzak többet, menjek el otthonról, örökké az én férjtalálásom a téma (megjegyzem, nem vagyok otthonülős típus, de a kedvenc helyeimre volt osztálytársak meg ezer éve ismert emberkék járnak, akikkel nem tudok elképzelni kapcsolatot. Emellett boldognak érzem magam egyedülakárhányszor próbálkozik valaki, beijedek hogy elveszítem a szabadságom és lekoptatom.).

Nemrég jártam két hetet egy sráccal, aki 3 hónapig úgy tett mintha haver lenne, mindenhova hívogatott, aztán mint 1 arculcsapásként vörös rózsával és romantikus szöveggel jött az egyik találkozóra (cseppet sem romantikus környezetben, egy sáros focipályán tollasoztunk volna :D). Előadta hogy már rég belém szeretett stb. ...utána találkoztunk, de úgy éreztem, vmi mégse jó, szakítottam vele. erre pár hét múlva előadta ugyanezt egy barátnőmnek (aki ráadásul foglalt), azzal megtoldva, hogy mindig is őt szerette, én csak pótléknak kellettem volna neki. -.-

előtte egy másik pasival randiztam...jó volt minden, aztán a randi végén csörög a telefonja, az exe hívta. kiderült hogy még mindig függ tőle, mindenről beszámoltatja a nő -.-. ezek után persze inkább megléptem.

előtte egy másik tag ostromolt hogy mindenképp össze kell jönnünk, mert jó a testem (én más véleménnyel voltam az övéről O.o).

előtte volt 1 háromhónapos kapcsolatom, a srác mondogatta hogy így szeret, úgy szeret, aztán a végén msn-en közölte hogy nem vagyok szerethető és lelépett.

előtte három hétig jártam egy zenészsráccal, aki egy lépést sem akart nélkülem tenni, egy nap 25-ször felhívott, ellenőrízgetett, neki mindenről tudnia kellett, kis túlzással még a betétem márkájáról is :D... nekem viszont nem kellett 1 második fater aki mindenről beszámoltat. a tinikorom már úgyis elmúlt :)

ezek után vhogy egy életre megutáltam a pasikat(ezelőtt is volt kb. háromszor ennyi hasonló élményem).

tehát úgy döntöttem, macskás öreglány leszek :)

de hogy állítsam le a nagymamámat, aki folyton "szekszis" parfümöket vesz nekem, és minden kérdése a lehetséges (nemlétező:D) jelöltek felé irányul?

21/L


2012. jan. 6. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy keresel, és feltétlen ő lesz az első, akinek beszámolsz róla, ha valami alakulóban lesz.
2012. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, próbálkoztam ezzel, de mindig kérdezi, hogy miért nincs még mindig udvarló? jájj
2012. jan. 6. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne keress és akkor tuti találsz pasit! Ha mégsem, akkor tavasszal lesznek kiscicák, válaszhatsz egyet!:D
2012. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Viccet félretéve, mamád már nem fog változni, fogadd el így. Max üsd el viccel a pasikérdést és nincs semmi baj.
2012. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutass be neki pár eddigi jelöltet, hogy tényleg ezt kívánja-e neked.
2012. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy tavaszra szerzek egy kiscicát :D
2012. jan. 6. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek mindig az a vége hogy a mami önállósítja magát és keres majd ő neked:DDD
2012. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!