Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám mindig ezzel zárja le...

Anyukám mindig ezzel zárja le a veszekedést. Szerintetek ez igazságos/igaz?

Figyelt kérdés

"Mi jár annak akinek igaza van?

A pofája..."


Engem ez nagyon fel tud bosszantani.


2012. jan. 6. 22:32
 1/8 anonim válasza:
96%
szerintem ez durva megjegyzés, és egyébéként elég értelmetlennek is tűnik. persze egy-egy veszekedés fontosságától és komolyságától is függ
2012. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig azzal záródott a veszekedés, hogy ő a nagyobb, övé az utolsó szó. Valahogy ez neki elégtétel volt...:-S



21-L

2012. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hehe :D enyém is ezt mondja ha veszekszünk és nekem lenne igazam :D szerintem vicces. Én is szoktam a baráti körömben mondani ha tévedek :D
2012. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém az "Azért, mert azt mondtam." szöveggel zárt le minden vitát.

Egyszer nagyon összevesztünk és közöltem vele, hogy nekem ez nem elég jó érv és elmentem itthonról sétálni egy pár órára... Na azóta, nincsen "azért, mert azt mondta".

2012. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tud már mit mondani. Nyilván azért mondja, mert nincs érve...

Engem is idegesítene. Illetve pitiáner vitáknál humoros lezárás, de amúgy semmi értelme.

2012. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Gratulálok anyukádhoz. Egy igazi nagy, magyar, tőrőlmetszett bunkó.
2012. jan. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ez igazságos/igaz?"


Bizonyos értelemben "igaz". Ő van az erő pozíciójában, diktálhat. Épp ezért nem kell vele vitatkozni. Nehogy azt hidd, hogy a való életben sokat számít, kinek van "igaza". Az erő, a hatalom számít, az "igazam van" általában a vesztesek önmegnyugtató szövege.


Ha általában véve jó a viszonyotok, akkor ezen nem kell fennakadni. Ha meg rossz a viszonyotok, és alig várod, hogy elköltözz otthonról, az azt jelenti, hogy anyukád maga alatt vágja a fát, mert nem valószínű, hogy ha megöregszik, akkor majd szívesen fogod látogatni (tisztába tenni, kiváltani a gyógyszerét, beszélgetni vele stb.)

2012. jan. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyém is pont ezt mondja!!! de most már én is ezt mondom neki. :)
2012. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!