Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Anya-lánya

Mit gondoltok erről? Anya-lánya

Figyelt kérdés
Ha apával veszekednek valamit, anyának egyáltalán nincs igaza, és én is mondom anyának hogy ez nem igaz meg fejezze be, akkor rögtön nekem támad valami hibámmal vagy megfenyeget. Például, hogy mesélj már mi van suliba, ilyen fenyegető hangon. Amint nem adok neki igazat, vagy ellene beszélek rögtön nekem támad valamivel. Milyen dolog ez??? Szerintem undorító!
2012. jan. 7. 12:01
 1/6 bánomisén ***** válasza:
52%
Miért szólsz bele mások vitájába? Semmi közöd hozzá, még ha a szüleidről is van szó.
2012. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Talán azért mert én is érintett vagyok a dologba amiről szó van... Az anyámnak csak az a baja, hogy nem mellé állok és nem adok neki igazat, ezért támad le.

A többi veszekedésnél ami egyáltalán nem tartozik rám, inkább meg se mukkanok mert egy cammogásra már nekem támad.

2012. jan. 7. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

XD Cammogni a medvék szoktak. Az egy járásfajta, te igen okos...


Amúgy meg ne szólj bele. Hány éves vagy, 15? : )

2012. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg igenis mondja el a saját véleményét. Egy családban mindenkinek számítson a véleménye, mindegy hány éves. Mindenkit illik meghallgatni, és nem leugatni, vagy megfenyegetni.

Ha más a vélemények mint anyukádnak, akkor is vállald. Nem kell mindenben egyet értened sem vele, sem senki mással, csak azért mert az ő mondja.

2012. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
A családotok konfliktuskezelési repertoárját kellene bővíteni.... hogy ne hárman vagdalkozzatok mindenfélével és bántsátok egymást.
2012. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan bántja, hogy amikor apukád ellene van, akkor még te is ellene leszel. Nagyon fájhat ez egy anyának. Ha nem értesz anyukáddal egyet, akkor meg légy szives meg ne szólalj és ezzel elkerülhető ez a reakciúja. Gondolj csak bele, hogy te is felhúznád magad, ha valakivel vitád van, és az, aki még ott van, ő is nekiállna ellened beszélni. Szerintem te is pipa lennél nem? Lehet, hogy azért alakult ki ez a helyzet, mert apukád sosem tisztelte anyukádat, te meg, mivel szereted apukádat, apás vagy, mindig mellé állsz, ha igaza van, ha nem. Gondold meg, milyen lehet anyukádnak ez!
2012. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!