Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Napok óta tartó hatalmas...

Napok óta tartó hatalmas hiányérzettel, mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a régi életemnek vége. Volt egy kapcsolatom, de véget ért. Én döntöttem így.

Volt benne sok jó, és sok kevésbé jó, némi rossz is. Lehet h*lyeséget követtem el, hogy a némi rossz miatt feladtam sok jót.

De nincs tapasztalatom más kapcsolatom nem volt, férfi ismerőseim nem sokan vannak, őket sem ismerem eléggé, el nem tudom képzelni hogy vajon mással milyen lenne?

A volt párom nem keres, igaz még nem sok nap telt el, jóformán egy hét, de ő is elég makacs típus, magában tartja a gondolatati, érzéseit.

Annak örülnék hogyha keresne, és az ő kezdeményezésére megbeszélnénk a dolgokat, de nemtudom hogy mennyi esélye van annak hogy keres? Hiszen én hagytam el őt.

Most pedig mindennap órákat gondolok rá, és a régi életemre vele. :((

Nemtudom mi lenne a helyes megoldás.


2012. jan. 7. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülyét csináltál a másikból, most meg magadból akarsz hülyét csinálni? Pár hét vagy hónap múlva elmúlik ez a hiányérzet.
2012. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy több mint 5 éve együtt voltunk.
2012. jan. 7. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg szereted, akkir keresd meg. és kezdeményezz te !

Ha nem teszel semmit, megfogod bánni, és hiába akarod, nem fogod tuni helyre hozni. rajtad áll a döntés.

miért várod el hogy fusson utánnad? te szakítottál vele.

CSELEKEDJ !

2012. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetris ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy mielőtt gyorsan utánaszaladnál, előtte gondolj vissza, hogy miért is szakítottál vele. Ha az indok már nem áll fennt, akkor szaladj utána. De ha a helyzet változatlan, akkor csak a kapcsolat agóniáját hosszabbítod meg.
2012. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg még fenn áll az,ami miatt szakítottatok,gondold át,hogy változtatni lehet-e rajta. ha igen,mégcsak egy kis esély is van rá és tényleg akarod a másikat,akkor jelezz neki,keresd őt,mert utána bánni fogod,hidd el! Szerintem mindkettőtöknek rossz most. megkérdezhetem,hogy te a fiú vagy a lány vagy?
2012. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lány
2012. jan. 7. 16:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tetris-szel értek egyet, mérlegelned kell, hogy vajon tényleg Ő hiányzik neked vagy csak a megszokás, hiszen te is írtad, hogy nem tudod elképzelni az életed mással. Elárulom neked, hogy én 12 évig voltam együtt a volt vőlegényemmel és amíg együtt voltunk (meg sokáig a szakítás után is) úgy éreztem, hogy senkit nem tudnék ugyanúgy beengedni az életembe, mint őt. Ezt csak addig gondolod így, míg meg nem ismersz valakit, akivel kész leszel új kapcsolatot kialakítani. Mindenkiben vannak jó és rossz tulajdonságai és mindenkit másért szeretünk.


Egyébként pedig nyilván nem véletlenül szakítottál a pároddal, de azért én kíváncsi lennék arra, hogy ha már 5 éve együtt voltatok, nem kérdezte meg tőled, hogy miért hagyod el? Csak egyszerűen elfogadta a döntésedet és kisétált az életedből?

2012. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek jó híreim, még hónapokig mardosó hiányérzeted lesz. Eleinte folyamatosan, aztán hirtelen hasít majd beléd, de már ritkábban.
2012. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szakítottál vele, annak nyomós oka lehetett. A szakítás utáni hiányérzet teljesen természetes. Szerintem csak azért akarsz kötődni a párodhoz, mert nincs elég tapasztalatod hogy milyen mással, és félsz hogy nem lesz már mással?

Gondolkodj el azon, hogy érdemes lenne visszahívni a párodat és hosszútávon nem torkollna megint szakításba?

2012. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csakis akkor hívd vissza,és csakis akkor keresd újra,ha látsz még cseppnyi reményt arra,hogy ennek a kapcsolatnak van még értelme,és csakis akkor kezdeményezz,ha úgy érzed,Te is hibás voltál valamiben.Ha viszont ezek az opciók nem állnak fenn,akkor csak késleltetnéd a véget.Szóval ez esetben számolnod kell azzal,hogy még hosszú hónapokig kegyetlenül szenvedni fogsz.Megjárod majd a poklok poklát.Aztán jön majd egy nap,amikor valaki felkínálja Neked a szeretetét,és Te újra olyan boldog lehetsz,mint régen.Ehhez azonban előtte fel kell vállalnod a sok szenvedést.A saját boldogságod érdekében,és hogy értékelni tudd a jót.
2012. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!