Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 felettiek! Nem éreztek...

20 felettiek! Nem éreztek hatalmas generációs szakadékot a 20 alattiakkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. 25 évesen megtaláljátok a hangot 18-20 évesekkel? Nekem annyira másnak tűnnek, mint amilyenek "mi" voltunk ennyi idősen. Nem tudom, hogy ennyit számít az a pár év, vagy bennem van a hiba? Most vagyok 25, a 3. évemet csinálom egy egyetemen, és sok kurzusom van 18-23 évesekkel, és semmilyen kapcsolatot nem tudok velük kialakítani, idegesítenek..
2012. jan. 5. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez a dogmatizáció.Változtatni kell a trendeket különben nem lenne "fejlődés"...
2012. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Én 19 éves vagyok, és nem találom a hangot a legtöbb korombelivel...fárasztóak, flegmák, és azt hiszik mindent megtehetnek... Pedig én se vagyok koravén :) szeretek hülyülni, szórakozni, de kb ennyi ami közös bennünk...
2012. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi, én ebben az évben töltöm be a 30. évemet.

A keresztlányom most lépett abba a korba hogy bulizik, pasizik.. 16 éves..., a nővére 18... ha náluk vagyok mindig csak nézem őket hogy te jó ég, hát nemrég még olyan kicsik voltak.. most meg!

A hangot azért megtalálom velük, de olyan furcsa... öregszem?! A tizenévesek csókolomot köszönnek... hát, felnőttünk mi tagadás!

2012. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán gyerekesek. A viselkedésük is, meg úgy a világról alkotott képük.

Mondjuk lehet azért gondolkodom másképp, mert van egy gyerekem és mellette villámgyorsan fel kellett nőnöm, hogy helytálljak. Emiatt igen, én sem tudom megtalálni a hangot velük.

24/N

2012. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
59%
Sajnos nagyon megváltozott a világ. Párom 25 éves és egyszerűen nem tudott évekig párt találni magának,mert a korabeli lányok hisztisek,nyávogósak,idegesítőek. Én 37 vagyok,de köztünk meg van az a harmónia,ami fent tarthat egy párkapcsolatot. nem tudom,hogy ha a lányom odáig serdül/ 18 év/milyen világ lesz? Már a kisgyerekek sem olyanok,mint rég.
2012. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
És ez így van mindenkivel, ahogy "öregszik". Az alatta lévő generációt mindig másnak, furcsának találja. Ez természetes, hiszen minden életkorban más jellemző az emberre, mást tart fontosnak, értéknek...stb...
2012. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Vannak, akik kb. 20 évesek, de 14-nek sem néznek ki, még azután sem, hogy megszólaltak.

Vannak, akik szintén kb. 20 évesek, de úgy néznek ki, hogy az ember elgondolkodik, vajon van-e egy korbács a retikülben, olyan domina típus, de vagy 30-nak szeretne látszani.

Rossz, hogy aki "átlagos", már az a ritkaság.

Néhányan azért rendelkeznek valami szilárd értékrend-félével, és vannak értelmes gondolataik, csak úgy látom, nagyon kevesen vannak.

A másik, amit megfigyeltem, a mostani elsősök és másodikosok egyetemen mind autóval járnak, pár kivétel van.

2012. jan. 5. 10:43
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Én 26 éves vagyok!!Sokat gondolkodtam rajta én is!!!Hihetetlen ,hogy ennyire másak mint mi voltunk.baszus a mai trend hogy a kis 14-15 éves lányok a sárga földig leisszák magukat meg hogy mennyi f--t fogtak.Komolyan nekem 14 évesen ilyen meg se fordult a fejembe.nagyba babáztam még nem diszkóba jártam....Főleg nem pasiztam ....

Van 2 gyermekem de már előre rettegek mi lesz ha tinik lesznek.....

2012. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

24 éves vagyok öcsikém 17 és meg kell, hogy mondjam elég fura a viselkedése, szeretem nagyon és tud ő komoly is lenni ha kettesbe vagyunk,de ha ott egy barát akkor elszabadul a pokol.

Öcsém által elég sok 16-17 évest ismerek, jó fejek,sokat nevetek magamban rajtuk, mert a srácok valami istennek hiszik magukat, a lányok meg kis ribizlik ők is kedvesek nem járnak kukacról kukacra de viszont azt a látszatot akarják kelteni, hogy ők mekkora nők, és a fényképek amiket készítenek magukról, kicsit már sok.

2012. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Én 26 éves vagyok!!Sokat gondolkodtam rajta én is!!!Hihetetlen ,hogy ennyire másak mint mi voltunk.baszus a mai trend hogy a kis 14-15 éves lányok a sárga földig leisszák magukat meg hogy mennyi f--t fogtak.Komolyan nekem 14 évesen ilyen meg se fordult a fejembe.nagyba babáztam még nem diszkóba jártam....Főleg nem pasiztam ....

Van 2 gyermekem de már előre rettegek mi lesz ha tinik lesznek.....

2012. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!