Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hagyjam most...

Mit csináljak? Hagyjam most már a fenébe? L/15

Figyelt kérdés
2 hétig jártam egy fiúval aki másfél éves kapcsolatból lépett ki. Az elején mindig keresett, rengetegszer mondta hogy szeret, sokat voltunk együtt, drága ajándékot vett, szilveszterkor is kedves volt, bemutatott a szüleinek. Aztán kijelentette hogy.. nem tud szeretni, nem akar nekem fájdalmat okozni, de végleg leakarja zárni a múltát, elfogadtam. De most már a volt csaját keresi mindig, és hamarosan szerintem újra összejönnek. Csak.. én a csajt napi szinten látom mindig. Sz*rjak az egészre!?
2012. jan. 7. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szard le az egészet.
2012. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2012. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok magányos fiú van, aki majd értékel is téged.
2012. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Ne aggódj még fiatal vagy őrültül rengeteg barátod lesz még.

2 hét még semmi idő, ebből hamar kigyógyulhatsz.

Én már idősebb voltam, mikor hasonló történt velem, nehéz volt, pont azért, mert őszinte volt és az jó tulajdonság, és elveszítem. Ugyanakkor én is tudtam, hogy valahol mégsem voltunk egymásnak valók. Márpedig ha más mint nálatok a srác más után csöpög, akkor hagyd elmenni, tényleg nem tudna szeretni úgy, és egy jó kapcsolathoz mindkét odaadása kell.

Szóval ahogy mondod ..... egészre.

2012. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, korrekten elmondta, hogy mi van, így haragudni igazából ha megnézzük nincs okod, ne alázd meg magad, csináljon, amit akar, ne legyél hisztis exbarátnő, mert az nagyon gáz. Tojj az egészre, legyenek boldogok, te meg legyél okos, hogy milyen éretten le tudtad reagálni a helyzetet.:)
2012. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így van, ne foglalkozz vele többet.

És ezentúl ne hidd el, ha valaki 1 hét után azt mondja, hogy szeret. Ahhoz idő kell.

2012. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így van,tegyél magasról az egészre.Légy büszke,legyen tartásod!
2012. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szilveszteri kaland voltál neki, feltehetően azért, hogy ne legyen egyedül.
2012. jan. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki szépen a gépet, és vedd elő a történelem könyvet.Ha jól sejtem kisasszony, hétfőn felelés lesz.
2012. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lesz. Töriből meg nincs szükségem felelésre.
2012. febr. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!