Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak kislánya...

Ha egy férfinak kislánya születik, ugyanúgy tudja szeretni, mintha fia lenne?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést, mert februárban fogom világra hozni a lányunkat, de a férjem mindig is kisfiúra vágyott. Ő az a rosszfiú típus (nem kigyúrt vagy ilyesmi, csak kicsit heves), aki meg akarta tanítani a gyerekét gitározni, focizni, motorozni, és láttam a fején a csalódottságot, mikor kiderült, hogy nem fia lesz, akit olyannak nevelt volna, amilyen Ő. Azt is mondta, hogy lehet, nem tud mit kezdeni majd egy kislánnyal, mert neki is csak egy öccse van, nincs lányokhoz szokva. Szerintetek van okom aggódni emiatt, vagy esetleg tudtok olyan (akár saját) tapasztalatot mesélni, ami megnyugató lehet számomra?

Köszönöm előre is!

27/N


2012. jan. 8. 19:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk apu a lányokért van oda :D
2012. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi... Egy apánál jobban senki nem tudja a lányát kisajátítani. Eljön majd az idő, amikor még a ferdén nézéstől is óvni fogja a lányát. A kislányod meg igen hamar az ujja köré fogja tekerni az apukáját. Ehhez a lányok nagyon értenek.
2012. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%
Az esetek 99 százalékban az apák fiút szeretnének,de a lány gyermeket mindig jobban szeretik születés útán.
2012. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz előre megmondani, lehet aggódnod kell, lehet nem.

Majd az idő elteltével eldől, hogy mennyire szokja meg, hogy lány. Reméld a legjobbakat!

Nagymamám utálta a lányát, volt, hogy ok nélkül verte, csúnyán bánt vele, mert neki a fiú gyerek volt a Gyerek, aztán miután lelépett anyám és eltel X év, rájött, hogy mégis fontos neki, újra kapcsolatba léptek és minden jó volt, egészen a halálukig.

Amúgy nem minden férfinak lehet fiú gyereke, bár ezzel sokan nincsenek tisztában és kapom is majd érte az ívet most biztos...

2012. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Sógorom is fiút akart.Amikor megszületett a lánya,csalódott volt.2 év múlva újra terhes lett a sógornőm,és akkor már biztos volt benne,hogy fiú lesz.Az is lány lett.A sógor annyira kibukott,hogy 2 lánya lett,hogy a nejét hibáztatta,hogy nem képes fiút szülni.Hónapokig duzzogás volt a részéről.Egészen addig amíg ki nem derült,hogy a kisebb lányban egy rosszcsont kisfiú veszett el..Onnantól kezdve imádta a lányait,és ma már mindenkinek azt mondja hogy a 2 lányát soha 1 fiúért sem cserélné el..Bolondul értük.Amilyen rosszul kezdődött,annyira jó apa lett a lányoknak..
2012. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
83%

Egy lányt is simán megtaníthat gitározni, focizni, motorozni. Legalább vagány, kemény csajszi lesz, nem pedig egy puhány p.csa.

Biztosra veszem, hogy nagyon fogja szeretni.

2012. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj! A kislányod úgy fogja az ujja köré csavarni az apukáját, ahogy akarja. :) Az én apukám is mindig fiút akart. Azután született három lánya :D ! Gyerekként is imádott velünk játszani és büszkélkedett velünk. Ja, tudunk focizni és motorozni is :)
2012. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
65%
Ne aggódj, jó eséllyel szerelmes lesz a kislányába! Igen, konkrét esetről is be tudok számolni. Az én apumnak bátyja volt, az első gyereke is fiú, aztán jöttem én. Az egyetlen kislány a családban. Apukám annyira nem tudott mit kezdeni velem, hónapokig a közelembe se ment. Aztán anyum kifakadt és a fejére zúdította az efelett érzett összes keserűségét, hogy nem érdeklem, tudomást sem vesz rólam. Apum is az a típus volt, aki sose mutatta magát gyengének és az ilyen irányú félelmeit sem mutatta ki, de összeszedte magát és elmondta, hogy ő engem nagyon törékenynek, picikének lát (az is voltam, mindig is kicsit kisebb az átlagnál). Aztán tudatosan leküzdötte ezt és anyu is segített neki, miután már tudta az okot. Én erre már nem emlékszem, csak arra, hogy mindig é voltam az apu kicsi lánya, imádott és felé
2012. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
68%

feltétel nélkül szeretett engem, már-már rajongásig. szóval, ne aggódj :)


közben véletlenül megnyomtam az entert :)

2012. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg ugyanúgy fogja majd szeretni a lányát, ne aggódj. Van egy barátnőm, akinek a férje fiúra vágyott, de aztán hozzászokott a gondolathoz, nagyon szereti a kislányát. Persze fiút továbbra is akar.
2012. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!