Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gépen akarok játszani...

Ha a gépen akarok játszani akkor anyám kiabál meg fenyeget, hogy szétveri azt. Ez nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Sokszor már meg is vert pedig nem is játszottam.kezdek aggodni.
2012. jan. 8. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Fuss ennek neki még egyszer szerintem :D
2012. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anya fenyeget ezzel.
2012. jan. 8. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
kamu és buta vagy
2012. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Minden igaz amit mondtam.KOMOLYAN
2012. jan. 8. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha anyád tiltani akar a géptől,annak vannak megfelelő eszközei.(routerben bizonyos weboldalak tiltása,számítógépen programok rendszergazda jogosultságra korlátozása,szimpla felhasználónak programtelepítés tiltása) ja és 2 jelszó: 1 rendszergazda és 1 szimpla useri belépés.Ennyi.
2012. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Emiatt a gépet nem kell szétverni.A routerben a net elérhetőségét is be lehet korlátozni,de ha ennyire nem ért hozzá,átviteti az ő szobájába a routert,és kihúzza belőle a kábelt,ami a gépedbe adja a netet,vagy egyszerüen leáramtalanítja a netet az egész házban/lakásban.Ekkor ő se tud netezni.Ha csak a kábeledet húzza ki és viszi el,akkor csak te nem tudsz,ő tud.
2012. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Az én apám NÁLUNK a helyesírással "fenyegetőzött". Egyébként, igen, csak nem a számítógépet (ti. nem volt), hanem a magnót.
2012. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!ha a tanulás és a magatartásod rovására megy a dolog,akkor érthető,de ezt majd csak akkor fogod észrevenni ha 20 év múlva a saját gyerekeddel veszekszel emiatt.próbálj kicsit kevesebbet a gép előtt ülni,amíg nem nyugszik meg édesanyád.

az,hogy bántott,valószínűleg már a tehetetlensége oka,mert gondolom minden más eszköz,amit próbált nem járt eredménnyel (mármint hogy rávegyen arra,hogy ne lógj örökké a gépen).próbálj te is kicsit alkalmazkodni és a kedvében járni,mert ha azt látja,hogy nincs rád rossz hatással a "gépfüggőség",akkor nem fog ilyen fenyegetően hozzáállni ehhez a problémához.

2012. jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én kitünő tanuló vagyok és nem vagyok gépfüggő mert szánok időt is a tanulásra...csak ő nem látja miközben én tanulok.mostanában a kedvében probálok járni az nem rossz ötlet!
2012. jan. 9. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy kis időt a számítógépezésből fordíts akkor a házimunkára:

-főzz meg anyád helyett

-moss ki

-vasalj ki

-porszívózz fel

-mosd fel a padlót

-menj el bevásárolni

-vidd le a kutyát

-olvass könyvet

-hallgass zenét,rádiót,CD-ket

-nézz TV-t,DVD-t


Egy szó,mint száz: próbáld más dolgokra (is) fordítani az időt.Akkor talán majd nem fogja.


Amúgy a neten lógás miatt nem kell szétverni a gépet,be lehet azt szoftveresen(a router szoftverébe belépve) is állítani.

2012. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!