Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én akarok sokat, bennem a...

Én akarok sokat, bennem a hiba? Gyerekvállalás.

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve együtt élünk,mindig is akartam egy közös babát,még az elején ő is.Van mindkettőnknek gyereke már,nekem 1,neki 2.Az enyém él velünk 5 éves.Hallani se akar a párom arról,hogy gyerekünk legyen..én nagyon szeretnék még egyet!Ő ezt akar,meg azt..olyan rosszul esik,hogy az fontosabb,mint én!!Fogja mindenre,már lassan a klímaváltozásra is,hogy azért nem!Meg az anyagiakra,sokba van egy baba..Igen pénzbe kerül,de más is vállall rosszabb helyzetbe is..szerintetek van értelme együtt maradjunk,így,hogy mást akar mindenki?Őt valamivel meg fogom tudni győzni?
2012. jan. 9. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha három gyerekről kell gondoskodnotok, ő fizet gyerektartást is,és nem álltok nagyon jól anyagilag,akkor a párodnak van igaza. Nem akkor kerül sokba egy gyerek,amikor kisbaba,hanem amikor iskolás lesz. A mai bizonytalan helyzetben felelőtlenség még több gyerek.
2012. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom nem vagy már tini, te is tisztában vagy azzal, hogy bármikor vége lehet egy kapcsolatnak. Aztán majd azt mondod a következő kedvesednek, hogy 2 gyereked van, két apától, de majd tőle is akarsz egyszer gyereket.

A mostani párod meg ugyanezt eljátssza 3 gyerekkel.


Van még valami: a testvérek közötti viszony. Képzeld el milyen lehet a 2 gyerekének, ha lenne babátok; a közös baba lenne a sztár, akit ő nevel a baba anyjával, de neveli még a te gyerekedet, akihez semmi köze, a 2 igazi gyereke meg nincs sehol a képben.


De ha még nem is lenne gyerekeitek: 3 év után kicsit korainak tartom.


Lehet lepontozni!

2012. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele az ő helyzetébe! Neki van két gyereke, akikről gondoskodnia kell, akiknek a továbbtanulását kell segítenie, akiket el kell indítania az életbe. Neked is van egy, aki veletek közös háztartásban él, így nyilván az ő tartásába is belefolyik. Ha az anyagiaktól el is vonatkoztatnánk, a türelem és az energia éppen elég felé oszlik így is. Lehet, hogy ő már nem akarja azt a nyűgöt a nyakába venni, amivel egy pici gyerek jár. Lehet, hogy ennyi gyerek mellett ő se a lemondások halmazát akarja megélni, hanem szeretne magára is költeni, a saját életét is meg akarja élni, nem csak vegetálni benne, hogy a gyerekeket el tudjátok tartani (arra a meglátásodra válaszolva, hogy sokan ennél rosszabb körülmények közé is vállalnak gyereket). Ő nem akar, kész. Hagyd is ezzel békén. Egy gyerek nem egy cuki játékbaba, hanem hosszú, nagyon hosszú évekre vállalt felelősség és kiadás is. Mellesleg a férfiak egy kapcsolat elején hajlamosak mindent akarni, aztán kezdik reálisabban látni a helyzetet.
2012. jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok


Igaza van az elsőnek:

4 gyereket kiiskoláztatni, egyetem, lagzi, stb.

Téged csak a női hormonok, és az anyai ösztön irányít.

A párodat meg az esze.

Hallgass rá!

2012. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A párod valószínüleg logikusan gondolkodik.Te meg az érzelmeid rabja vagy:gyerek,gyerek,gyerek,gyerek,gyerek!!!!!!!!!!

Szerinted két ellentétes gondolkodású ember meddig marad együtt?Három év együttélés?Mi az?Most csengett le a nagy "lamúr" és a pasid kezd gondolkozni...

Lehet lepontozni....

2012. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a garancia,hogy együtt maradtok?A gyerek a mai világban nem összekötő kapocs már..Egyedül maradhatnál két gyerekkel.
2012. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A másik fele a dolgoknak, amit eddig senki nem említett.


Gondolom szereti a gyerekeit. Most mégsem lehetnek vele, csak láthatáskor. Nem hiszem, hogy végig akarja csinálni még akár 1x is, hogy elszakítsák a gyerekétől. Én nem bírnám ki, ha elvennék a gyerekeimet. És ez nem anyagifüggő dolog. Az anyagiakat meg lehet oldani. Az érzelmi oldala a dolognak tejesen más.

2012. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az olyan nőket,akik ha összejönnek egy pasival és úgy néz ki,hogy komolyabb a kapcsolat,máris gyerekkel akarják magukhoz láncolni..Aztán elmúlik az érzés elválnak,jön a következő pasi annak is csinál gyereket és így tovább....
2012. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a hiba az ön készülékében van!!!!!!
2012. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom egy gyerek két felnőtt ember közös döntésének kell(ene) lenni.

Ha az egyik fél nem akarja, megette a fene!

2012. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!