Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Min tudtok spórolni havonta,...

Min tudtok spórolni havonta, melyikőtök fizeti a rezsit? A kaján hogy spóroltok?

Figyelt kérdés

2 éve élek a párommal,nekem 2 gyerekem van,közös nincsen.

A rezsit felesbe fizetjük.A gyerekekre én költök.A bevásárlásokat elfelezzük pl. mosópor,öblítő stb.Saját hitelünket magunk fizetjük.Félretett pénzük nincsen.Sajnos magamra egyre ritkábban tudok költeni.


2012. jan. 9. 15:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nekem ez elég furcsa jelenség,nem azért van a házzaság,hogy jóban rosszban együtt.24F
2012. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem is nagyon furcsa....mi 3 éve élünk együtt a párommal, gyerek nincs, de mindent közösen fizetünk, a hiteleinket is.
2012. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igen nekem is,nincs közös kassza.Én havonta 92 ezer forintot kapok,ő 170 ezret.Én nem tankolom a kocsit és nem fizetem a törlesztést.Milyen megoldás lenne jó?
2012. jan. 9. 15:32
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Hát én megértem, hogy nem akar két gyereket is eltartani, ha egyik sem az övé.
2012. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%
Egy házasság,egy háztartás,egy kassza .Elsején összeadni a fizut kivonni a költségeket,a maradékot elosztani négyre.
2012. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Hát végül is közösen állják a költségeket. Fele rezsi, fele bevásárlás. a pasi meg tankol, a nő meg a gyerekekre költ. Mi ebben a furi?
2012. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
15:35 akkor mért nem olyan nőt választott akinek nincs gyereke,egyébként remélem,hogy az apjuk beszáll a költségekbe.
2012. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Mi sem dobjuk össze a keresetet, de nem is mondanám, hogy külön kasszán vagyunk. Valahogy félúton, mert mindketten kártyán kapjuk a fizetést, és azzal fizetünk amit lehet. Ő fizeti a rezsit, a kölcsönt (de az nálunk igen kis összeg, a sok chf hitel mellett le sem írom, mekkora, és rövid lefutású), én vásárolok kaját. A nagybevásárlásokat mikor melyikünk intézi. Most várjuk az első gyereket, ma mentem el először neki vásárolgatni az én pénzemből.

Kaján spórolni szerintem nem nagyon lehet. Én minden nap főzök, általában a piacon vásárolom a friss zöldséget, húst is egy helyi cég bemutatóüzletéből szoktam venni, aránylag olcsón. Tej, terjtermék helyi gyárak termékeiből.

Nyáron szoktam lefagyasztani zöldséget ami ugye akkor olcsóbb jóval, ez azért sokat segít télen.

Amikor van időm, megsütöm a kenyeret.

2012. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom. De nekem nem lenne pofám elvárni, hogy felesbe fizessük a gyerekeim költségeit is (pedig én is anya vagyok).
2012. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom leírva, hogy házasok, csak azt, hogy együtt élnek.
2012. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!