Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze? Mikor jön el az az idő, hogy úgy gondoljátok tudtok együtt élni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Párommal néhány hónapja vagyunk együtt, komolyan gondoljuk a dolgot! Tervezzük az összeköltözést, nem gondoljátok, hogy korai?! :)
2011. nov. 19. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, az összeköltözés fontos szerintem, hogy megtörténjen, hisz egy dolog szeretni a másikat, kedveskedni, napi 4-8 órát vele tölteni(ki mennyit szokott ugye). Viszont, csak ekkor fogjátok megtudni, hogy tudtok egymással élni, főzés, takarítás, bevásárlás, egyebek,..... ilyenen is bukhat egy kapcsolat, ráadásul így még jobban megismerhetitek egymást, ha kiderül, hogy nem akkor csak hamarabb vége lesz az utazásnak.
2011. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 nap után csak a ruháimért mentem haza, azóta a férjem lett :)
2011. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Két nap után, az tök jó!!! :) z meg még jobb, h azóta is együtt vagytok! :)
2011. nov. 19. 22:10
 4/9 anonim válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval. Az összeköltözés megerősítheti a kapcsolatot vagy véget is vethet neki. Ha komolyan gondoljátok, vágjatok bele:)
2011. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát igen :)

Mi nyitott könyv voltunk egymásnak, 7 évig legjobb barátok voltunk, mielőtt összejöttünk :)

2011. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor "könnyű" dolgotok volt! Bár, egyetértek veletek, hogy lakva ismerszik meg az ember! És vagy bukta, vagy minden happy lesz!!!
2011. nov. 19. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Így van, felesleges várni :)

Ráadásul, ha utána költöznétek össze, miután a rózsaszín köd elszállt, sokkal nehezebb lenne elfogadni a másik hibáit!

2011. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi gimis korunkban jöttünk össze, én 16 voltam, a barátom 18. Együtt mentünk egyetemre, de akkor még nem akartunk összeköltözni, már akkor (2 éve voltunk együtt) úgy beszéltük meg, hogy a nagy szigorlataim után költözünk össze, ami másodév után meg is történt. Most 3 hónapja lakunk együtt úgy, hogy hétvégén még hazajárunk. Nekünk ez így nagyon jó most 20-22 évesen, és igazából a házassággal tervezzük azt, hogy teljesen különálló életet élünk már majd a szüleinktől, ami nagy valószínűséggel akkor jön el, ha mindketten dolgozunk már, ha el tudjuk tartani magunkat, ez pedig úgy 4 év múlva lesz... Tehát lényegében majdnem 4 évnyi járás után költöztünk össze ilyen formában.

Szóval igazából mi így már a legelején megterveztük, hogy mi hogy legyen majd, egyelőre sikerül tartani magunkat a "tervhez" :)

Persze nálunk ez a helyzet főleg abból adódik, hogy tanulók vagyunk, akik a szüleink pénzéből élünk, és pl. azon is spórolunk, hogy hazajárunk és otthonról viszünk magunkkal enni hét közben... Tehát nem tudunk egyelőre teljes mértékben függetlenedni. Viszont ha mondjuk 10 évvel később jöttünk volna össze, akkor valószínűleg nálunk is nagyon gyorsan jött volna az összeköltözés, és házasság is, mert az első perctől kezdve imádjuk egymást, és 4 év alatt semmit nem halványodtak az érzelmeink. Tudom, hogy ha tehetnénk, akkor a barátom már rég elvett volna és gyerekeink lennének...

Szerintem ez az egész dolog múlik azon is, hogy mennyi idősek vagytok és azon is, hogy mennyire gondoljátok komolyan a kapcsolatotokat, mennyire terveztek közösen a jövőt illetően. Úgyhogy csak rajtatok múlik! :)

20/L

2011. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jah és még annyi, hogy abban is mindig egyetértettünk, hogy előbb össze kell költözni, mielőtt házasságra kerülne sor, mert igen, lakva ismerszik meg az ember :) Viszont nálunk szerencsére 4 év után sem múlt el a rózsaszín köd, sőt, mióta együtt lakunk, azóta még sűrűbb... :D Alig bírom ki a hétvégét, mikor nem látjuk egymást, sokkal nehezebben viselem a hiányát abban a 2 napban, mint eddig 4 év alatt, mikor volt, hogy 1,5-2 hétig nem láttuk egymást... Szóval szerintem a "rózsaszín köd" elmúlása nem törvényszerű, és az összeköltözés csak szorosabbá teheti a kapcsolatot :)

20/L

2011. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!